iran oman banner

شرایط و قوانین استفاده از خدمات

تمامی کاربران و بازدیدکنندگان این وبسایت مشمول قوانین و شرایط زیر می‌باشند.

لطفا پیش از ثبت نام، یا استفاده از اپلیکیشن‌ها و پلتفرم وبسایت نمایشگاه مجازی ایران، شرایط و قوانین را با دقت مطالعه فرمایید.

این شرایط و ضوابط به منظور آگاهی شما از حقوق و مسئولیت‌های قانونی‌تان در خصوص دسترسی و استفاده از نمایشگاه مجازی ایران است. ثبت نام شما در وبسایت، پلتفرم، یا اپلیکیشن‌های موبایل نمایشگاه مجازی ایران به منزله امضای قرارداد میان شما و نمایشگاه مجازی ایران و پذیرش شرایط مطرح شده در قرارداد خواهد بود.

توجه: از آنجا که برگزار کننده و صاحب امتیاز اصلی نمایشگاه مجازی ایران؛ شرکت مهر ارقام رایانه می‌باشد، هر جا که در این برگه یا سایر برگه‌های مربوط از عنوان نمایشگاه مجازی ایران استفاده می‌گردد کلیه حقوق و اختیارات مادی و معنوی مترتب به تبع آن مربوط و متعلق به شرکت مهر ارقام رایانه به شماره شناسه ملی 10101863021 می‌باشد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی (اعم از حقیقی یا حقوقی) گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات نمایشگاه مجازی ایران اقدام کند.

اجازه بهره‌برداری از این پلتفرم فقط برای افراد بالای سن قانونی (18 سال) مجاز می‌باشد.

قوانین عمومی

1- توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های نمایشگاه مجازی ایران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می‌باشد.

2- در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نمایشگاه مجازی ایران تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

3- حق مالکیت و بهره‌برداری از این پلتفرم، وبسایت، اپلیکیشن‌های تلفن همراه و سایر سایت‌های مرتبط، برای نمایشگاه مجازی ایران محفوظ می‌باشد.

4- دسترسی به سایت و محتوای آن تنها براساس این موافقت نامه امکان‌پذیر خواهد بود.

5- هرگونه نقض حق نشر(کپی رایت) محتوا یا قوانین مطرح شده تخلف محسوب شده و با افراد خاطی طبق حداکثر مجازات قانونی برخورد خواهد شد.

6- علائم تجاری، نام‌های تجاری و لوگوهای نمایش داده شده در وبسایت و نیز متن، گرافیک، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط نمایشگاه مجازی ایران متعلق به نمایشگاه مجازی ایران یا اشخاص ثالث بوده و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی از نمایشگاه مجازی ایران یا شخص ثالث مرتبط، حق پیگیرد قانونی را برای نمایشگاه مجازی ایران محفوظ می‌دارد.

7- پلتفرم حاضر، صرفا فضای آشنایی و ملاقات‌های مجازی غرفه‌داران و بازدیدکنندگان را فراهم می‌سازد و نمایشگاه مجازی ایران در خصوص ارتباطات، معاملات و توافقات شما با مخاطبین نمایشگاه و تبعات احتمالی آن، هیچگونه مسئولیتی ندارد.

8- حق مالکیت کلیه مطالب وبسایت متعلق به نمایشگاه مجازی ایران بوده و کاربر صرفا با هدف استفاده شخصی مجاز به دانلود و پرینت مطالب است و هر گونه استفاده دیگری از محتوای سایت بدون کسب مجوز کتبی، تخلف محسوب شده و حق پیگرد قانونی را برای نمایشگاه مجازی ایران محفوظ می‏‌دارد.

9- براساس قوانین وبسایت، پلتفرم، یا اپلیکیشن‌های تلفن همراه، نمایشگاه مجازی ایران مجاز است در صورت مشاهده تخلف، بدون اطلاع قبلی و به صورت یکطرفه عضویت شما را لغو و یا محدود سازد. شما می‌پذیرید که بعد از لغو عضویت، ممکن است دیگر به جزئیات حساب کاربری خود یا اطلاعات تماس تامین‌کنندگان و یا خریداران دسترسی نداشته باشید.

10- شما می‌پذیرید که نمایشگاه مجازی ایران اطلاعات مربوط به درخواست های ارسالی کاربران شما را تحلیل و نتایج به دست آمده را در اختیار شما قرار دهد. بدیهی است این اطلاعات در رویدادهای آتی نمایشگاه‌های مجازی ایران نیز مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

11- شما می پذیرید که نمایشگاه مجازی ایران اطلاعات مربوط به کسب و کار شما را که در حساب کاربری خود در نمایشگاه مجازی ایران درج نموده‌اید، به صورت دایرکتوری در اختیار سایر کسب و کارها قرار دهد

12- نمایشگاه مجازی ایران مختار است در هر زمان و بدون اطلاع کاربر، مواردی مانند مشخصات فنی، سطوح (پلن‌های) ‏محصولات و شرایط استفاده از خدمات خود را کلی یا جزیی تغییر دهد؛ بنابراین توصیه می‌شود برای آگاهی از ‏آخرین نسخه‌ی این موارد، مرتب به‌ این صفحه مراجعه کنید‎.

13- شما آگاهی دارید که به منظور بهبود تجربه کاربری شما، در چارچوب سیاست حفظ حریم خصوصی این سایت و اپلیکیشن مرتبط با آن از کوکی استفاده می‌کند.

14- شما آگاهی دارید که مسئولیت تمامی مطالب بارگذاری شده در سایت توسط کاربر (از جمله کاتالوگ‌ها، داده‌ها، متن، نرم افزار، موسیقی، فایل‌های صوتی، عکس‌ها، فیلم‌ها و اطلاعات تماس) صرفا بر عهده خود کاربر بوده و هیچ مسئولیتی متوجه نمایشگاه مجازی ایران نخواهد بود. همچنین مسئولیت ارسال هرگونه متن، پیام‌های صوتی و تصویری، اطلاعات تماس و موارد مشابه از جانب بازدیدکنندگان برعهده فرستنده آن می‌باشد.

15- شما آگاهی دارید که مسئولیت تمامی مطالب بارگذاری شده در سایت توسط کاربر (از جمله کاتالوگ‌ها، داده‌ها، متن، نرم افزار، موسیقی، فایل‌های صوتی، عکس‌ها، فیلم‌ها و اطلاعات تماس) صرفا بر عهده خود کاربر بوده و هیچ مسئولیتی حتی در مورد حق مالکیت و یا حفظ حریم خصوصی متوجه نمایشگاه مجازی ایران نخواهد بود. همچنین مسئولیت ارسال هرگونه متن، پیام‌های صوتی و تصویری، اطلاعات تماس و موارد مشابه از جانب بازدیدکنندگان برعهده فرستنده آن می‌باشد. در غیر اینصورت تا زمان تکمیل محتوای درخواستی غرفه شما به نمایش عمومی در نخواهد آمد.

16- نمایشگاه مجازی ایران نمی‌تواند هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات وارد شده توسط کاربران در سایت و اپلیکیشن خود را تضمین نماید اما در تلاش است تا در چارچوب دسترسی‌های خود بتواند از صحت تمامی اطلاعات وارد شده در سایت اطمینان حاصل کند. به همین دلیل کاربران موظف هستند در صورت تغییر هر یک از اطلاعات وارد شده در سایت، در سریع‌ترین زمان نسبت به ویرایش و به ‏‏‌روزرسانی اطلاعات در حساب کاربری خود اقدام نمایند.

17- مسئولیت واردکردن اطلاعات به‌طور صحیح و کامل و حفاظت از گذرواژه‌ی انتخابی‌ ‏صرفا به ‌عهده‌ی کاربر خواهد بود‎. نمایشگاه مجازی ایران هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى ناشی از اعتماد کاربر به هرگونه اطلاعات یا مشاوره مندرج در پلتفرم، وبسایت و اپلیکیشن‌های موبایل نخواهد داشت.

18- نمایشگاه مجازی ایران صرفاً بستری است برای برقراری ارتباط میان تأمین کنندگان و خریداران محصولات و خدمات و این مجموعه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال توافقات یا اختلافات بعدی بین طرفین را نخواهد داشت.

19- نمایشگاه مجازی ایران به‌ عنوان بستر خدمات نمایشگاه مجازی و تجارت ‏B2B، تنها مسئولیت تضمین امنیت محصولات ‏خود را برعهده دارد. در صورتی که کاربر، با نصب نرم‌افزار یا استفاده از ربات، داده کاوی یا غیره سبب ایجاد ضعف امنیتی، هک شدن یا به سرقت رفتن اطلاعات خود یا سایر کاربران شود، هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه نمایشگاه مجازی ایران نخواهد بود. بدیهی است، این حق برای نمایشگاه مجازی ایران محفوظ است که در صورت ایراد هرگونه زیان و یا ‏اخلال در سرویس‌ها و خدمات قابل‌ارائه از سوی نمایشگاه مجازی ایران در اثر نصب هرگونه بد افزار نسبت به‌ جبران خسارت ‏و پیگرد قانونی اقدام کند.‎

20- نمایشگاه مجازی ایران هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال وبسایت‌های اشخاص ثالث ارائه دهنده‌ی خدمات از طریق پلتفرم، وبسایت و برنامه‌های تلفن همراه ندارد و محتوای چنین سایت‌هایی را تأیید یا توصیه نمی کند.

21- نمایشگاه مجازی ایران هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات کاربران و بازگرداندن اطلاعات از دست رفته، ‏که به ‌دلیل خطای کاربران یا هر دلیل دیگری رخ داده ‌است، ندارد. به ‌عبارت دیگر، ما به ‌شکل پیش ‌فرض در نظر می‌گیریم که کاربران از داده‌های حساس خود نسخه ذخیره تهیه کرده و ‏مسئولیت آن را بر عهده دارند‎.‎

22- نمایشگاه مجازی ایران تضمین نمی کند که وبسایت، پلتفرم و خدمات اپلیکیشن‌های تلفن همراه بدون وقفه و خطا باشند.

23- استفاده از پلتفرم، وبسایت و اپلیکیشن‌های تلفن همراه و هرگونه اختلاف ناشی از استفاده از آن طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران تعبیر و تفسیر می شود و در صلاحیت انحصاری دادگاه‌های ایران خواهد بود.

24- با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته از طریق برخی تشکل‌ها و اتاق‌های بازرگانی شهرستان‌ها و نیز اتاق‌های مشترک، اعضای این مجموعه‌ها جهت حضور در نمایشگاه مجازی ایران از تخفیفاتی بهره‌مند خواهند شد. از آنجا که این تخفیفات به صورت کد‌های یکبار مصرف صرفا به اعضای مجموعه‌های مذکور تعلق خواهد گرفت، در صورتی که در هر مرحله از ثبت‌نام محرز شود که شما مشمول استفاده از این تخفیف نبودید، حساب کاربری غرفه شما تا تسویه کامل مبلغ به حالت تعلیق در خواهد آمد. همچنین مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه مجازی ایران موظف می‌باشند پیش از تکمیل مراحل ثبت‌نام از تخصیص یا عدم تخصیص هر یک از این تخفیف‌ها اطمینان حاصل نماید. بدیهی است در صورت تکمیل مراحل ثبت‌نام بدون استفاده از کدهای تخفیف، برگزارکننده هیچگونه مسئولیتی در قبال عودت مبالغ نخواهد داشت.

25- نمایشگاه مجازی ایران تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت ‏می‌کند؛ در نتیجه، انتشار هرگونه محتوای مجرمانه و غیرشرعی از نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا سوء استفاده از خدمات نمایشگاه مجازی ایران به هر شکلی در جهت انجام فعالیت‌هایی مجرمانه، برخلاف شروط این توافق‌نامه است و به ‌محض آگاهی از انتشار چنین محتوایی، عضویت فرد لغو شده و در چنین حالتی وجه دریافتی از مشتری نیز عودت داده نخواهد شد.

انتشار کامنت‌ها‌، نظرات، ایده‌ها و پیشنهادات یا سایر اطلاعات غیراخلاقی، غیرقانونی، مضر، تهدیدآمیز، مبتذل، ناپسند، یا محتواهای نژادپرستانه، قومی، حمایت، همکاری یا فروش مواد مخدر، تجهیزات کشتار جمعی، ‏همکاری و حمایت از گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب داخلی و خارجی یا هر فعالیت دیگری که مغایر با قوانین ‏جمهوری اسلامی ایران باشد، مشمول ممنوعیت توزیع و محافظت در نمایشگاه مجازی ایران خواهد شد.

26- با عضویت و کاربری در نمایشگاه مجازی ایران می‌پذیرید که قوانین جمهوری اسلامی ایران، شرع و عرف بین‌المللی اینترنت و قوانین و عرف نافذ در هر ‏مورد یا منطقه مشمول خدمات نمایشگاه مجازی ایران را رعایت می‌کنید و در صورت انجام هرگونه اقدامی که به هر شکل موجب ایجاد ‏هرگونه مسئولیت برای نمایشگاه مجازی ایران شود، تمامی مسئولیت‌های قانونی مرتبط را ‏به‌عهده می‌گیرید‎.

27- شما متعهد می‌شوید که از اطلاعات اختصاصی شخص ثالثی استفاده نکرده و کلیه مطالب و محتواهای ارائه شده، متعلق به شما یا مجموعه‌ای که شما نماینده رسمی آن هستید، می‌باشد.

28- استفاده از خدمات پلتفرم و اپلیکیشن تلفن همراه نمایشگاه مجازی ایران منوط به ایجاد یک حساب کاربری از سوی شخص حقیقی یا حقوقی می‌باشد. اشخاص حقیقی می بایست بالای ۱۸ سال سن داشته باشند.

29- شما متعهد می‌شوید کلیه اسنادی که به صورت مجازی امضا شده است (آگهی تاسیس/ آخرین روزنامه ‌رسمی، کارت بازرگانی در صورت دارا بودن) را برای ما ارسال نمائید.

30- تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.iranvirtualexpo.com و ایمیل‌های مبتنی بر دامنه این سایت است که در بخش تماس با ما قید شده‌است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال ایمیل از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت نمایشگاه مجازی ایران هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.iranvirtualexpo.comو همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یاMSN Messenger و غیره ندارد و هیچ‌گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

31- شما آگاهی دارید با توجه به آغاز نمایشگاه (5 اسفند 99)، در صورت تکمیل مراحل ثبت‌نام و واریز وجه، امکان انصراف از شرکت در نمایشگاه وجود نداشته و در صورت انصراف، برگزار‌کننده تنها نسبت به غیر‌فعال‌کردن غرفه اقدام کرده و نسبت به عودت وجه ثبت‌نام هیچ مسئولیتی نخواهد ‌داشت.

32- کلیه خدمات و بسته‌های نرم‌افزاری و امکاناتی که در نمایشگاه مجازی ایران به کاربران (بازدیدکنندگان و غرفه داران) ارائه می‌شود، تنها تا پایان مدت اعلام شده از سوی ستاد برگزاری نمایشگاه مجازی اعتبار دارد.

33- نمایشگاه مجازی ایران تمام امکانات خود را در جهت جذب بازدیدکنندگان به کار میگیرد، لیکن با این وجود هیچگونه تعهدی نسبت به تعداد باردیدکنندگان ندارد؛ لذا تعداد بازدیدکنندگان به فعالیتهای مشارکت کننده (غرفه‌دار) نیز در این خصوص ارتباط دارد.

34- قیمت نهایی خدمات نمایشگاه مجازی ایران پس از احتساب مالیات بر ارزش افزوده مطابق قوانین مالیاتی کشور، در صورتحساب شما درج می‌شود و با تغییر درصد مالیات بر ارزش‌افزوده مطابق قانون، این تغییر در صورت‎‎‏‌حساب ‏کاربران نمایشگاه مجازی ایران نیز لحاظ خواهد شد‎.‎

35- نمایشگاه مجازی ایران در زمان پیش‌آمدن موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اعتصاب، تحریم، قطعی ‏اینترنت و ارتباطات داخلی و بین‌المللی، مسئولیتی در قبال انجام‌‎‏‌نشدن تعهدات خود ندارد، هر چند تلاش ما در ‏کاهش آثار این موارد بر عرضه‌ی خدمات نمایشگاه مجازی ایران به کاربران است

36- نمایشگاه مجازی ایران هزینه‌ای بابت ارائه خدمات اپلیکیشن تلفن همراه، تماس‌های ویدئویی و پیام‌های متنی دریافت نمی‌کند و هزینه پیامک و داده‌های اینترنت شما برعهده شما می باشد.

37- عنوان درج شده در کتیبه غرفه، صرفا عنوان ثبت شده شخص حقیقی در روزنامه رسمی بوده و در صورتی که شرکت‌کننده‌ای بخواهد در سر کتیبه غرفه خویش، از عنوان برند خویش استفاده کند، می‌بایست اوراق ثبتی برند موصوف را به ستاد برگزاری ارائه نماید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نمایشگاه مجازی ایران می‌باشد.

منو اصلی