iran oman banner

به‌طور کلی راهنمای غرفه‌داران به سه مرحله تقسیم می‌شود:

1- ثبت نام در سایت و دریافت غرفه

2- طراحی غرفه و افزودن محتوا

3- ارتباط با مشتریان

غرفه‌داران می‌توانند مطلب مربوط به هر بخش را از تب خود دنبال نمایند.

راهنمای غرفه داران

ثبت غرفه در نمایشگاه مجازی ایران بسیار آسان است. فقط کافی است مطابق روش زیر عمل کنید.

عضویت

برای ثبت غرفه و استفاده از امکانات وبسایت نمایشگاه مجازی ایران باید در این سیستم به عنوان غرفه‌دار عضو شوید. جهت عضویت، به صفحه اول وبسایت به آدرس www.iranvirtualexpo.com رفته و بر روی دکمه «غرفه‌دار» کلیک کنید.

home-page

در صورت عدم عضویت، روی دکمه زرد رنگ عضویت در سایت کلیک کرده و اطلاعات درخواستی را وارد نمائید.
پیامکی حاوی کد فعال‌سازی برای شما ارسال خواهد شد. کد تأییدی ارسال شده را در محل مربوطه وارد نمایید تا فرآیند ثبت نام اولیه شما انجام بپذیرد.

پس از وارد کردن کد فعال‌سازی مستقیما به پروفایل خود وارد می‌شوید. در مراجعات بعدی بخش «ورود اعضا» را انتخاب کرده، نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.

انتخاب نوع غرفه

با ورود به پروفایل دکمه «حساب کاربری» را زده تا به داشبورد خود دسترسی پیدا کنید. در داشبورد دکمه آبی رنگ ثبت غرفه (غرفه‌داران) را بزنید.

ثبت غرفه

از میان طرح‌های غرفه‌داران یکی را انتخاب کنید.

* در صورتی که متقاضی طرح‌های اسپانسری باشید، از لینک موجود در بالای صفحه طرح‌ها می‌توانید به آن بخش دسترسی پیدا کنید.

طرح اسپانسری نمایشگاه مجازی ایران

فرم درخواست فضای غرفه

پس از انتخاب نوع غرفه و یا طرح اسپانسری دلخواه، وارد فرم درخواست غرفه می‌شوید که بایستی اطلاعات درخواستی فرم را با دقت و به صورت معتبر تکمیل کرده و در پایان گزینه‌ی تائید را انتخاب کنید.

  • پر کردن کلیه فیلد‌های ستاره‌دار الزامی است.

انتخاب قالب غرفه و سالن کنفرانس

پس از تکمیل فرم، و قبل از فشردن دکمه تایید، بایستی قالب غرفه و سالن کنفرانس خود را از بین طرح‌های موجود انتخاب کنید.

انتخاب از میان انواع قالب‌های متنوع:

 طراحی غرفه اختصاصی

در صورت تمایل به داشتن طراحی اختصاصی برای غرفه خود می‌توانید به‌جای انتخاب قالب، گزینه درخواست طراحی غرفه اختصاصی دارم را تیک بزنید و به مرحله بعدی بروید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست طراحی مدل سه‌بعدی

نمایشگاه مجازی ایران به شما امکان استفاده از واقعیت افزوده (َAR) را برای عرضه محصول‌تان می‌دهد.

برای بهره بردن از این قابلیت، در صورتی که خودتان مدل آماده سه بعدی از محصول‌تان ندارید، کافی است تیک گزینه مربوطه را در پایین فرم بزنید تا از طرف برگزار کننده نمایشگاه جهت هماهنگی برای تهیه آن تماس گرفته شود.

همچنین شرایط و ضوابط شرکت در نمایشگاه را بدقت مطالعه کرده و در پایین فرم، تیک مربوطه را بزنید. در نهایت با کلیک بر دکمه تایید به مرحله بعدی بروید.

پرداخت

جزئیات صورتحساب را با دقت پر کرده و با انتخاب یکی از روش‌های پرداخت، نسبت به تسویه‌حساب آن اقدام فرمایید.

صورت حساب

دریافت تاییدیه و چاپ فرم

در صورتی که ثبت غرفه شما از پیش تایید شده باشد، صورتحساب شما در قسمت پیش‌فاکتور پیشخوان شما قابل مشاهده می‌باشد. چنانچه این عملیات به صورت صحیح انجام گرفته باشد، از طریق ایمیل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تحویل مدارک

اسکن رنگی تمامی مدارک خواسته شده مطابق با بخش قوانین و مقررارت را به آدرس پست الکترونیکی info@iranvirtualexpo.com ارسال نمایید.

در این گام شما غرفه خود را دریافت کرده‌اید و حال می‌خواهید محتوای مورد نظرتان را در غرفه اضافه کنید و آن را بیارایید.

افزودن کارکنان

احتمالا شما در قدم نخست می‌خواهید بدانید چگونه می‌توانید کارکنان خود را به غرفه‌تان اضافه کنید.

برای این منظور بایستی از منوی کناری صفحه غرفه من به بخش کارمندان بروید و با استفاده از دکمه «افزودن جدید» و پر کردن فیلدهای مربوطه، به کاربر مورد نظر دسترسی به آن بخشی که شما برای او تعریف می‌کنید را بدهید.

سپس فیلدهای موجود در فرم مربوطه را مطابق آنچه از شما خواسته شده پر کنید و در نهایت با کلیک بر دکمه ارسال، فرآیند اضافه کردن همکارتان را نهایی کنید.

لازم به توجه است که به صورت پیش فرض کارمند شما به تمام بخش‌های غرفه شما دسترسی خواهد داشت. در صورت تمایل به تعریف سطح دسترسی برای کارمندتان، گزینه Custom Capability را فعال کرده و سطح دسترسی وی را بر اساس دلخواه خود محدود نمایید.

سپس کارمند شما با نام کاربری که شما به وی اختصاص داده‌اید می‌بایست به قسمت ورود به سایت مراجعه کرده و بر روی دکمه فراموشی رمز عبور کلیک کند. آن‌گاه ایمیلی حاوی یک لینک از طرف نمایشگاه به آدرس او ارسال خواهد شد که با استفاده از آن می‌تواند برای حساب کاربری خود رمز تعیین نماید.

بدیهی است که برای هر تعداد کارمند که می‌خواهید به غرفه اضافه کنید، باید همین روش را از ابتدا انجام دهید.

تکمیل اطلاعات غرفه

از منوی کناری صفحه مدیریت غرفه، گزینه تنظیمات را انتخاب کنید.

تنظیمات چندین زیر منو دارد که به تفصیل به هرکدام می‌پردازیم.

غرفه: در این قسمت اطلاعات اولیه مربوط به غرفه‌تان را وارد و یا ویرایش می‌کنید. این اطلاعات شامل لوگو، توضیحات و رشته فعالیت می‌باشد.

نشانی: در این قسمت آدرس شرکت خود را هم بصورت متنی، و هم به شکل مشخص کردن مکان آن بر روی نقشه می‌توانید وارد کنید.

سئو: در این قسمت اطلاعاتی را که به بهینه‌سازی صفحه غرفه شما در نتیجه موتورهای جستجو کمک می‌کند، وارد کنید.

ساعات کاری غرفه: در این بخش می‌توانید به بازدیدکنندگان اطلاع دهید که در چه ساعاتی پاسخگوی آنها هستید. توجه نمایید که نمایشگاه مجازی ایران بصورت 24 ساعته امکان پاسخگویی را برای شما فراهم کرده‌است، و همچنین مد نظر داشته‌باشید که با توجه به حضور بازدیدکنندگانی از نقاط دیگر دنیا و اختلاف زمانی، توصیه می‌شود که ساعات پشتیبانی خود از غرفه را تا حد ممکن افزایش دهید. به هر روی شما می‌توانید در این قسمت برای هر روز هفته، ساعت فعالیت خود را تعیین نمایید. همچنین می‌توانید یک روز در هفته که غرفه کاملا تعطیل است را تعیین کنید.

منطقه‌ی آمار تحلیلی: در این قسمت می‌توانید تعیین کنید که به دریافت آمار تحلیلی بازدیدکنندگان از کدام منطقه علاقه دارید.

حالت تعطیلات: در این قسمت می‌توانید غرفه خود را موقتا به حالت تعطیلی درآوردید و این را در پیامی که متن آن را خودتان در این قسمت مشخص می‌کنید به بازدیدکنندگان اطلاع دهید.
 

افزودن محصول

از منوی کناری صفحه غرفه من ماوس را بر روی گزینه محصولات ببرید و گزینه «افزودن جدید» را انتخاب کنید.

در بالای صفحه افزودن محصول، ابتدا نوع محصولتان را انتخاب می‌کنید:

  • محصول ساده: حالت پیش‌فرض نمایش محصولات در سایت. وقتی یک محصول مشخص با یک قیمت مشخص داریم.
  • محصول متغیر: هنگامی که برای محصولمان بر اساس ویژگی‌های متختلفش، قیمت‌هایی متفاوت تعریف می‌کنیم. مثلا محصولی با حجم سفارش 1000 عدد یک قیمتی دارد و همان محصول با حجم سفارش بالای 1000 عدد قیمت دیگری.
  • محصول گروهی: وقتی محصولاتی دارید که به دو یا چند صورت مختلف هستند. مثلا هم به صورت فیزیکی موجودند و هم به صورت مجازی
  • محصول خارجی / وابسته: از طریق این گزینه می‌توانید بازدیدکننده غرفه خود را به خرید این محصول در سایت فروشگاهی دیگر راهنمایی کنید.

در فیلدهای بعدی به ترتیت نام محصول، و سپس قیمت (1) آن را وارد کنید. اگر محصولتان را حراج کرده‌اید می‌توانید در فیلد مربوط به قیمت فروش ویژه (2) مقدار جدید را وارد کنید.

فیلد بعدی توضیح کوتاه درباره محصولتان است که می‌توانید محصول را در جمله کوتاهی توصیف کنید. این جمله در صفحه محصول‌تان نمایش داده خواهد شد.

سپس می‌رسیم به فیلد شرح  که به شرح مفصل محصول‌تان اختصاص دارد. در اینجا این امکان را دارید که با توضیح مناسب و  کامل و آراستن متن‌تان به عکس‌‌ها و فیلم‌های متنوع و زیبا به بهترین وجه بازدیدکنندگان را با محصول خود آشنا کنید.

در سمت چپ صفحه نیز تعدادی گزینه مهم در معرفی خوب محصول شما وجود دارد. قرار دادن عکس‌های محصول، درج برچسب (تگ)، تعیین نوع دسته‌بندی و برند برای کمک به بازدیدکنندگان در پیدا کردن محصول شما در چسنچوهای موضوعی، . در نهایت افزودن صفحه انگلیسی این محصول برای بازدیدکنندگان نمایشگاه مجازی از سمت چپ صفحه قابل دسترسی‌اند.

مقررات عکس محصولات در نمایشگاه مجازی ایران

در نیمه پایینی صفحه از طریق منوی موجود می‌توانید موارد متعددی مثل ویژگی‌ها، کاتالوگ، ویدئو، عکس سه‌بعدی، افزودن مدل سه‌بعدی جهت نمایش واقعیت افزوده، تنظیمات سئو و سایر اطلاعات مربوط به محصول را مطابق آنچه خواسته شده تکمیل نمایید.

در نهایت پس از تکمیل همه مطالب، با فشردن دکمه ارسال در پایین صفحه، محصولتان را بر روی وبسایت نمایشگاه انتشار دهید. همچنین می‌توانید به جای این کار با فشردن دکمه پیش‌نویس، اطلاعات وارد شده را بدون انتشار در سایت، ذخیره نمایید تا بعدا آن را تکمیل کنید.

پس از تعریف و ذخیره محصولتان به زبان فارسی، یک گزینه ترجمه به همان صفحه ویرایش محصول شما (در منوی سمت چپ صفحه) اضافه می‌گردد که می‌بایست برای قرار دادن آن محصول در ورژن انگلیسی سایت آن را انتخاب کرده و سپس در صفحه‌ای که باز می‌شود عنوان، متن و سایر مشخصات خواسته شده را به زبان انگلیسی بنویسید.

ترجمه انگلیسی

همچنین می‌توانید مستقیما یک محصول را، به صورت مستقل، در نسخه انگلیسی غرفه خود ایجاد نمایید. برای این کار کافی است که از طریق صفحه Products که از ورژن انگلیسی مدیریت غرفه شما قابل دسترسی است، درست مطابق ایجاد یک محصول فارسی عمل کنید و اطلاعات را وارد نمایید.

چیدمان غرفه

غرفه شما مهم‌ترین وجه حضور شرکت شما در نمایشگاه مجازی ایران است. بنا بر این آراستن آن با بنرهای مناسب بسیار حائز اهمیت است. تیم طراحی سایت از قبل پوسترهای نمونه‌ای را در محل درست آن قرار داده و شما اکنون تنها با آپلود بنر مورد نظر خود با فرمت عکس jpg یا png می‌توانید غرفه‌تان را با بنرهای شرکتتان بیارایید. تنها کافی است در تهیه بنر به ابعاد و نسبت‌های هر قسمت توجه کنید تا بنر دقیقا در سر جای خود قرار بگیرد. اگر بنری که بارگذاری کردید دقیقا بر روی محل نصبش منطبق نشد، به این معناست که نسبت طول و عرض را رعایت نکرده‌اید و می‌بایست مجددا پس از اصلاح لازم عکستان را آپلود کنید.

با این حال اگر قصد اعمال تغییر در پیش‌فرض‌های سایت داشته باشید، برای هر عنصر یک منو وجود دارد که در آن ابزارهای مناسب برای شما پیش‌بینی گردیده‌است.

بزرگنمایی: ابعاد عکس شما را بزرگ‌تر یا کوچک‌تر می‌کند.

چرخش: با کمک این ابزار می‌توانید عکس را در صفحه دو بعدی بچرخانید.

Perspective: پرسپکنیو یا عمق‌نمایی اصولا به معنای نمایش نسبی یک تصویر به همان شکلی که توسط چشم دریافت می‌شود، بر روی یک سطح تخت (همچون صفحه نمایش) است. عملکرد این متغیر در صفحه غرفه، فاصله شما با شئ را تعیین می‌کند. پس در مقادیر کم پرسپکتیو، حرکت به عمق بسیار شدید است، و هرچه بیشتر می‌شود تغییر عکس آرام‌تر صورت می‌گیرد.

rotateX: چرخش در فضای سه بعدی حول محور طول (X). عملکرد این متغیر در صفحه غرفه بدین صورت است که می‌توانید عکس را از 0 تا 180 درجه حول محور x بچرخانید.

rotateY: چرخش در فضای سه بعدی حول محور عرض (Y). عملکرد این متغیر در صفحه غرفه بدین صورت است که می‌توانید عکس را از 0 تا 180 درجه حول محور y بچرخانید.

کشیدن افقی: با کمک این متغیر می‌توانید با حفظ طول عکس خود، آن را در راستای محور x بکشید.

کشیدن عمودی: با کمک این متغیر می‌توانید با حفظ طول عکس خود، آن را در راستای محور y بکشید.

افزودن محتوای چندرسانه‌ای به غرفه

شما در صفحه غرفه‌تان علاوه بر نمای گرافیکی غرفه و محصولات و اطلاعات تماس، امکان قرار دادن انواع محتوا از قبیل ویدئو، پخش زنده، کاتالوگ، گالری عکس و اخبار و مقالات را دارید.

قرار دادن پخش زنده (1) و ویدئو (2) از صفحه غرفه شما و درست کنار قسمت توضیحات مربوط به شرکت وجود دارد. دکمه مربوطه را بزنید و پنجره‌ای در همانجا باز می‌شود.

دکمه آپلود ویدئو و لایو

حال در فیلد (1) لینک مستقیم یک پوستر را که می‌خواهید در صفحه غرفه‌تان به‌عنوان معرف این پخش زنده یا ویدئو نمایش داده شود، قرار دهید (می‌توانید با زدن دکمه انتخاب پرونده، پوستر را بر روی سایت نمایشگاه آپلود کرده و استفاده کنید). در فیلد شماره (2) کد iframe و یا آدرس صفحه ویدیو و یا پخش زنده‌تان را کپی کنید. در فیلد شماره (3) عنوان ویدئو یا پخش زنده خود را بنویسید و در نهایت آن را ارسال (4) کنید.

ارسال پخش زنده

لازم به ذکر است آپلود ویدیو نیز دقیقا به همان روش قرار دادن لایو است. کافی است کد iframe ویدئوتان را که قبلا در سایت آپارات بارگذاری کرده‌اید در قسمت شورتکد قراد داده و پس از انتخاب پوستر و نوشتن توضیحات مربوطه، آن را ارسال نمایید.

برای ساخت گالری تصاویر لازم است کمی در صفحه غرفه‌تان پایین‌تر بروید تا به دکمه «آپلود تصویر» برسید. سپس با بارگذاری تصویر (یا قرار دادن لینک مستقیم عکستان از سایتی دیگر) و همچنین درج زیرنویس برای عکس، آن را به راحتی ارسال کنید.

برای درج کاتالوگ می‌توانید در همان صفحه غرفه‌تان گزینه «آپلود کاتالوگ» را انتخاب کنید و در منوی باز شده، کاتالوگتان را آپلود کرده و در فیلد پایینی عنوان آن را بنویسید.

نکته 1: می‌توانید بدون آپلود در سایت نمایشگاه، از لینک مستقیم کاتالوگی که قبلا در فضایی دیگر آپلود کرده‌اید استفاده کنید.

نکته 2: کاتالوگ شما می‌تواند در فرمت‌های doc، pdf و یا jpg باشد.

نکته 3: کاتالوگ‌های قرار داده شده در غرفه، در هر دو نسخه فارسی و انگلیسی غرفه شما نمایش داده می‌شود. مد نظر قرار دادن این نکته می‌تواند به چینش بهتر غرفه شما کمک کند.

محتوای ویژه (مقاله، خبر، پادکست، ویدئو،...)

برای درج انواع محتوای ویژه (انواع خبر، مقاله، ... که در صفحه غرفه شما نمایش داده می‌شود) بایستی به صفحه «غرفه من» بروید و از منوی سمت راست ابتدا ماوس را بر روی گزینه محتوای ویژه برده و سپس گزینه افزودن جدید را انتخاب نمایید.

دکمه محتوای ویژه

در نهایت پس از افزودن محتوای مورد نظر، عکس کاور، تعیین دسته‌بندی، تنظیمات سئو و ... با کلیک بر روی دکمه ارسال در پایین صفحه آن را در غرفه خود منتشر کنید. همچنین اگر هنوز از بابت انتشار مطمئن نیستید می‌توانید با کلیک بر روی دکمه پیش نویس مطلبتان را برای ویرایش در زمانی دیگر ذخیره نمایید.

همچنین برای درج محتوای ویژه در ورژن انگلیسی غرفه، ابتدا زبان بخش «صفحه من» را به انگلیسی تغییر دهید، از منوی سمت چپ به بخش Special Contents بروید و مطابق بالا محتوای خود را متشر کنید.

پخش زنده

پخش زنده یکی از روش‌های بسیار مؤثر در ارتباط با مشتریان است. امروزه این روش در دنیا بسیار محبوب شده و نتایج مطلوبی در فروش داشته. غرفه‌داران در نمایشگاه مجازی نیز می‌توانند با قرار دادن لینک و پوستر پخش زنده خود در سایت‌هایی مثل یوتیوب، آپارات و... در غرفه خود، بازدیدکنندگان نمایشگاه مجازی را به سمت برند خود جذب کنند.

برای قرار دادن پخش زنده (1) به صفحه غرفه خود و درست کنار قسمت توضیحات مربوط به شرکت بروید. دکمه مربوطه را بزنید و پنجره‌ای در همانجا باز می‌شود.

دکمه آپلود ویدئو و لایو

حال در فیلد (1) لینک مستقیم یک پوستر را که می‌خواهید در صفحه غرفه‌تان به‌عنوان معرف این پخش زنده یا ویدئو نمایش داده شود، قرار دهید (می‌توانید با زدن دکمه انتخاب پرونده، پوستر را بر روی سایت نمایشگاه آپلود کرده و استفاده کنید). در فیلد شماره (2) کد iframe و یا آدرس صفحه پخش زنده‌تان را کپی کنید. در فیلد شماره (3) عنوان ویدئو یا پخش زنده خود را بنویسید و در نهایت آن را ارسال (4) کنید.

ارسال پخش زنده

 

پاسخ به پرسش‌های مشتریان

مشاهده آمار بازدیدکنندگان

از صفحه مدیریت غرفه به بخش آنالیز بروید.

در این صفحه به انواع نمودارها و آمار بازدیدکنندگان غرفه م و محصولاتتان به تفکیک دسترسی دارید.

برای بازدید از نمایشگاه مجازی ایران باید در این سیستم به عنوان بازدیدکننده عضو شوید. جهت عضویت، به صفحه اول وبسایت به آدرس www.iranvirtualexpo.com رفته و بر روی دکمه بازدیدکننده کلیک کنید.

ثبت نام در نمایشگاه مجازی ایران به عنوان بازدیدکننده

سپس روی دکمه زرد رنگ عضویت در سایت کلیک کرده و اطلاعات درخواستی را وارد نمائید.

پیامکی حاوی کد فعال‌سازی برای شما ارسال خواهد شد. کد تأییدی ارسال شده را در محل مربوطه وارد نمایید تا فرآیند ثبت نام اولیه شما انجام بپذیرد.

پس از وارد کردن کد فعال‌سازی مستقیما به پروفایل خود وارد می‌شوید. در مراجعات بعدی بخش «ورود اعضا» را انتخاب کرده، نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.

خیر، از آنجا که نمایشگاه مجازی ایران در بستر وب است شما فقط نیاز به یک مرورگر استاندارد و اتصال به اینترنت دارید.

خیر، هیچ گونه محدودیتی در تعداد شرکت کنندگان و غرفه داران وجود ندارد

تمامی جزئیات مربوط به محصولات و خدمات به آسانی در دسترس بازدیدکنندگان قرار گرفته است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید درخواست جلسه‌ی آنلاین با غرفه داران داشته باشید. به‌علاوه، بازدیدکنندگان در صورت عدم دسترسی به غرفه‌داران می‌توانند با استفاده از تقویمی که در غرفه‌ها قرار گرفته است درخواست وقت جلسه آنلاین را ارسال کنند.

کافی است روی تقویم موجود در غرفه موردنظر کلیک کرده و زمانی را انتخاب کنند. غرفه داران با آنها تماس خواهند گرفت.

در صورتی که تماس تصویری شما پاسخ داده نشد، شما می توانید از برنامه تعیین وقت جلسه در تقویم استفاده کنید. آنها با شما تماس خواهند گرفت.

بله، اطلاعات تمام بازدیدکنندگان برای غرفه‌دار ارسال خواهد شد حتی اگر با آنها تماسی برقرار نکرده باشد.

بله، تعداد بیشماری از بازدیدکنندگان می توانند همزمان از هر غرفه دیدن کنند.

بله، نمایشگاه مجازی ایران در صورت تمایل غرفه دار می تواند امکان برگزاری وبینار و کنفرانس را برای آنها فراهم سازد تا مخاطبین خود را از قابلیت های کسب و کارشان آگاه سازد.

بله ، نمایشگاه مجازی ایران از اینکه بتواند فرصتی را برای تبلیغ برند شما فراهم سازد، خرسند خواهد شد.

متاسفانه خیر، از آنجا که در هر ساعت به تعداد بازدیدکنندگان اضافه می‌شود (حتی در طول برگزاری نمایشگاه)، بنابراین پیش از شروع نمایشگاه فهرست دقیقی از بازدیدکنندگان وجود نخواهد داشت.

پاسخ به این سوال در "مشخصه‌های پلتفرم ما" خلاصه شده است:

-برقراری ارتباط آسان با بازدیدکنندگان با انتخاب از میان غرفه های متنوع با ویژگی‌های متفاوت

-خلق تجربه ای مثبت برای بازدیدکنندگان با استفاده از غرفه‌های مجهز به تکنولوژی واقعیت افزوده

-دسترسی به مخاطبان بیشتر بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی آنها با بهره‌گیری از تکنولوژی پخش زنده

-داشتن تعامل با بازدیدکنندگان/غرفه داران از طریق پیامک/تماس تصویری/صوتی

-دریافت بازخورد بازدیدکنندگان و ارزیابی موفقیت غرفه در نمایشگاه از طریق گزارش‌های آماری جامع

پشتیبانی از طریق چت آنلاین انجام می گیرد.

بله، ویدئوهای آموزشی برای استفاده بهتر بازدیدکنندگان و غرفه داران از پلتفرم آماده شده‌است.

در صورتی که حداکثر تا 15 روز پیش از آغاز نمایشگاه به صورت کتبی انصراف خود را اعلام نموده باشید، پس از گذشت 30 روز از پایان نمایشگاه، مبلغ پرداختی توسط شما با کسر 10 درصد عودت داده خواهد شد. بدیهی است در صورت انصراف غرفه‌دار در بازه زمانی کمتر از 15 روز به آغاز نمایشگاه، این مجموعه هیچگونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت مبالغ پرداختی از جانب شما نخواهد داشت.

منو اصلی