۵ دلیل حضور درنمایشگاه مجازی به عنوان غرفه‌دار

5 دلیل حضور درنمایشگاه مجازی به عنوان غرفه‌دار

تا همین چند وقت پیش، اصلا تصور نمی‌کردیم که روزی بتوانیم از خانه یا محل کارمان از نمایشگاهی بازدید و یا در رویدادی تجاری شرکت کنیم. اما سال ۲۰۲۰ سرشار از اتفاقات و تجربه‌های جدید بود.در این مقاله به مزایای حضور در نمایشگاه مجازی به عنوان غرفه‌دار و ارائه محصولات و خدمات در آن اشاره خواهد شد …

۱- به صرفه‌تر بودن

5 دلیل حضور درنمایشگاه مجازی به عنوان غرفه‌دار
باید بپذیریم که حضور در یک نمایشگاه هیچ گاه ارزان نبوده است
پس از انجام تمام هزینه‌های مربوط به اجاره فضای غرفه، طراحی غرفه و تهیه مبلمان، حمل و نقل، هزینه های سفر، دستمزد کارکنان، غذا و … شرکت شما با صورتحساب سنگینی رو به رو خواهد شد. نمایشگاه مجازی با حذف بخش زیادی از این هزینه‌ها راه حل ارزانتر و کارآمدتری را به سازمان‌ها ارائه خواهد داد.

۲- شناسایی و جذب مشتریان بالقوه

5 دلیل حضور درنمایشگاه مجازی به عنوان غرفه‌دار
ممکن است نمایشگاه‌های فیزیکی با استقبال زیادی رو به رو باشند و از غرفه شما  بازدید فراوانی انجام گیرد. اما امکان ثبت اطلاعات تمامی بازدیدکنندگان برای شما وجود نخواهد داشت. در نمایشگاه مجازی راه حل‌های بیشماری برای این مشکل وجود دارد. بازدیدکنندگان می‌توانند کاتالوگ محصولات و خدمات شرکت شما را دانلود کرده و ویدیوها، دموها و… را ببینند. همچنین شما به عنوان غرفه‌دار اطلاعات افرادی که از غرفه شما بازدید کرده اند دسترسی داشته و می‌توانید با آنها تماس گرفته و یا حتی جلسه‌ای را با یکدیگر برگزار کنید.

۳- نمایش و ارائه محصولات برای مدت طولانی

5 دلیل حضور درنمایشگاه مجازی به عنوان غرفه‌دار
زمان رویدادهای تجاری معمولا کوتاه است و پس از خاتمه آن تنها چیزی که باقی می‌ماند یک جمله است” سال آینده میزبان شما خواهیم بود”. نمایشگاه مجازی رویدادی ماندگار است و حتی پس از پایان یافتنش  باقی است. این بدان معناست که بازدیدکنندگان همچنان می توانند از غرفه شما دیدن کرده و با شما ارتباط برقرار کنند. بنابراین نمایشگاه مجازی فرصت جذب مشتریان بالقوه و توسعه کسب و کار را برای شما فراهم می سازد.

۴- دوستدار محیط زیست

5 دلیل حضور درنمایشگاه مجازی به عنوان غرفه‌دار
رویدادهای فیزیکی می‌توانند تاثیرات مخربی بر محیط زیست داشته باشند مخصوصا با تولید زباله‌های بسیار. در حالی که اثرات رویدادهای مجازی اندک بوده و تنها به استفاده از لپ تاپ ها و کامپیوترها محدود می‌شود.

۵- دسترسی به مخاطبان گسترده از سراسر جهان

5 دلیل حضور درنمایشگاه مجازی به عنوان غرفه‌دار
بزرگترین مزیت نمایشگاه مجازی امکان دسترسی به آن از سراسر جهان است. این بدان معناست که شما بدون نیاز به پرداخت هزینه هنگفت و حضور در نمایشگاه‌های بین المللی، به عنوان غرفه‌دار امکان ارائه محصولات و خدمات خود را به مخاطبان گسترده‌ای از سراسر جهان خواهید داشت.

 

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرامآپاراتلینکدینتلگرامتوییترفیسبوکیوتیوب

1400-03-15/15:33

منو اصلی