iran oman banner

«روز فناوری ایران» در جیتکس ۲۰۲۱ برگزار می‌شود

برپایی گردهمایی فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران در جیتکس با حمایت صندوق نوآوری

گردهمایی فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران در رویداد جیتکس ۲۰۲۱ روز ۲۸ مهرماه جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه مجازی ایران به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، این گردهمایی در حاشیه رویداد جیتکس ۲۰۲۱ در مرکز تجارت جهانی دبی (محل دائمی نمایشگاه های دبی) از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۵ برپا خواهد شد.
گردهمایی فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران به مناسبت «روز فناوری ایران» و با هدف معرفی ظرفیت‌های تجاری صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و برگزاری ملاقات‌های تجاری با شرکت‌کنندگان در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۱ با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری اتاق بازرگانی تهران، صندوق پژوهش و فناوری استان یزد و شرکت هوشمند کاران دانش برگزار می‌شود.
نمایشگاه جیتکس فرصتی استثنایی را برای آشنایی استارت‌آپ‌های ایرانی با جدیدترین فناوری‌ها، ایجاد ارتباط با تولیدکنندگان مطرح دنیا و جذب سرمایه بین‌المللی فراهم خواهد کرد. بخش‌های اصلی نمایشگاه شامل هوش مصنوعی، فناوری‌های مدیریت و بهره‌وری از Big Data ، راهکارهای مرتبط با فضای ابری، شبکه و امنیت سایبری، فناوری‌های مرتبط با بلاکچین و فین‌تک، راهکارهای مالی و …است.
گفتنی است ۲۰ شرکت دانش‌بنیان فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به رویداد GITEX FUTURE STARS 2021 اعزام می‌شوند.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور آن‌ها در نمایشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی را در دستور کار خود قرار داده است؛ چرا که یکی از اهداف اصلی این نهاد، تسهیل مسیر تجاری‌سازی محصولات و خدمات، توسعه توانمندی‌های مدیریتی و بازاریابی، کمک به شکل‌دهی ارتباطات بین‌المللی و ورود به بازارهای خارجی با هدف بین‌المللی‌سازی شرکت‌های دانش‌بنیان و ورود آن‌ها به زنجیره ارزش جهانی است.

1400-07-10/13:08

منو اصلی