iran oman banner

بررسی چگونگی تشکیل زیر ساخت های نمایشگاه مجازی ایران و عمان

چگونگی تشکیل زیر ساخت های نمایشگاه مجازی ایران و عمان

نمایشگاه مجازی ایران و عمان فرصتی برای حضور تاجران ایرانی در بازار 4 میلیارد دلاری عمان

لایو اینستاگرامی نمایشگاه مجازی ایران و عمان با هدف چگونگی زیر ساخت های نمایشگاه ایران و عمان و بهبود روابط تجاری دو کشور با حضور مهندس محسن ضرابی و محمد رضا طلایی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی  نمایشگاه مجازی ایران٬ رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عمان گفت: برگزاری نمایشگاه مجازی ایران و عمان در پلتفرم نمایشگاه مجازی می تواند به معرفی فرصت های تجاری برای همکاری مشترک اقتصادی میان دو کشور کمک کند.
محسن ضرابی افزود: ارزش واردات عمان 4 میلیارد دلار است بنابراین در بازار این کشور ظرفیت مناسبی وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد.
وی ادامه داد: یکی از راههای ورود به بازار عمان حضور در نمایشگاه ایران وعمان بود اما  به دلیل شیوع ویروس کرونا این فرصت از دست رفت.
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عمان تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه مجازی ایران و عمان راهکاری جدید برای ورود به بازار عمان است که این نمایشگاه با مسئولیت اتاق مشترک ایران و عمان در پلتفرم نمایشگاه مجازی برگزار می شود.
ضرابی خاطرنشان کرد: نمایشگاه مجازی ایران و عمان 7 شهریور 1400 با حضور مسئولان دو کشور افتتاح می شود و تا 14 همان ماه ادامه دارد. برگزاری جلسات B2B  یکی از مزایای مهم این نمایشگاه است.

نمایشگاه مجازی فرصتی 24 ساعته برای نمایش محصولات با کمترین هزینه

مدیر عامل شرکت مهر ارقام رایانه گفت: نمایشگاه مجازی فرصتی 24 ساعته برای عرضه محصولات با حذف هزینه های زمانی و مکانی و بدون محدودیت است.
محمد رضا طلایی با اشاره به برگزاری نمایشگاه مجازی ایران و عمان درباره ویژگی های این نمایشگاه گفت: پلتفرم این نمایشگاه فقط به زبان انگلیسی است و دارای 100 قالب گرافیکی با  امکان شخصی سازی و چیدمان در رشته های مختلف است.
مدیرعامل شرکت مهرارقام رایانه اظهار کرد: در پلتفرم نمایشگاه مجازی ایران و عمان تعریف کلمات کلیدی به خود شرکت کننده واگذار شده است و هر شرکت یک پیج اختصاصی دارد  که می تواند تمام محصولات را در قالب تصویر و متن معرفی  و ویدیو های خود را آپلود کند.
وی ادامه داد: شرکت ها می توانند هر گونه محصول را در فضای نمایشگاه مجازی به تفکیک و به صورت مجزا  در هر قالب محتوای دیجیتال پیاده‌سازی نمایند وبخش روابط عمومی می تواند اخبار مجموعه را بارگذاری کند.
مدیر عامل شرکت مهر ارقام رایانه با بیان اینکه نمایشگاه مجازی ایران و عمان دارای گالری عکس، گالری ویدیو و واقعیت افزوده است، تصریح کرد: بازدیدکنندگان هر دو کشورها می توانند به غرفه های شرکت کشور مقابل رفته و به صورت مستقیم به خود شرکت پیام ارسال کند.
به گفته طلایی؛ امکان پخش مستقیم ، ارتباط بازدیدکننده با غرفه دار، تقویم ملاقات های تجاری ملاقات با بازدید کننده یا برعکس، ارسال کارت دعوت دیجیتال برای دعوت از مخاطبان ، آماده سازی محتوای دیجیتال قبل از شرکت در نمایشگاه و 24  ساعته بودن نمایشگاه و از بین رفتن هزینه های زمانی  و مکانی از دیگر قابلیت های نمایشگاه مجازی ایران و عمان است.
طلایی با بیان اینکه برای نمایشگاه مجازی ایران و عمان دایرکتوری آنلاین افتتاح می شود، خاطرنشان کرد: در صورتی که شرکتی تمایل برای شرکت در نمایشگاه ایران و عمان ندارد نیزمی تواند در این دایرکتوری شرکت کند و در نهایت  شرکت های که در این نمایشگاه عضو می شوند در رویداد های ما بین ایران و عمان نیز می توانند شرکت کنند.
مدیرعامل شرکت مهر ارقام رایانه گفت: یکی از مهمترین اتفاقات این نمایشگاه اطلاعاتی هست که در اختیار غرفه دار قرار می گیرد که این اطلاعات بر اساس کشور، سن و رشته فعالیتشان است.
طلایی خاطرنشان کرد: نمایشگاه مجازی ایران و عمان یکی از فرصت هایی است  که شرکت ها می توانند با کمترین هزینه و با حذف هزینه های زمانی و مکانی به صورت 24 ساعته محصولات خود را به نمایش بگذارند.
برای اطلاع از جزئیات برگذاری نخستین نمایشگاه مجازی ایران و عمان به نشانی زیر مراجعه فرمایید:

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

• اینستاگرام• آپارات • لینکدین • تلگرام • توییتر • فیسبوک • یوتیوب

2021-07-20/10:34

منو اصلی