iran oman banner

چگونه بازدیدکنندگان غرفه نمایشگاه خود را افزایش دهیم؟

چگونه بازدیدکنندگان غرفه نمایشگاه خود را افزایش دهیم؟

شاید از خودتان بپرسید که هدف شرکت در نمایشگاه چیست؟ نمایشگاه‌ برای رشد تجارت و افزایش آگاهی از محصول یا خدمات شما ضروری است.

بنابراین، بسیار مهم است که در کارتان بدرخشید. امروزه، برای رسیدن به موفقیت، باید حضور پررنگ‌تری در نمایشگاه و شبکه‌های اجتماعی داشته باشید و بیشتر دیده شوید.

حال ممکن است به این فکر کنید که شما تمام سعی خود را برای سازماندهی غرفه تجاریتان در نمایشگاه کرده‌اید، اما بازدیدکنندگان چندانی نداشتید. اکنون زمان آن فرا‌رسیده که به جذب بهتر بازدیدکنندگان فکر کنیم. شما نمی‌خواهید که آنجا تنها باشید، مگر نه؟

در اینجا با ارائه چند دستورالعمل به شما کمک می‌کنیم تا غرفه‌تان در نمایشگاه را به بهترین حالت به نمایش بگذارید.

از لیست مخاطبین خود برای اطلاع رسانی استفاده کنید.

چگونه بازدیدکنندگان غرفه نمایشگاه خود را افزایش دهیم؟

نمایشگاه‌ها فرصتی عالی برای تعامل با مخاطبین فعلی شما هستند. با ارسال اطلاعات غرفه‌تان از طریق ایمیل، فکس و غیره آنها را از حضور خود در پلتفرم نمایشگاه مطلع کرده و تشویق نمایید تا سری به غرفه شما بزنند.

جدا از بازخورد ارزشمندی که از مشتریان خود می‌گیرید، تداوم ارتباط شما با آنها نیز مهم خواهد بود.

با بلاگرها، نشریات تجاری و تأثیرگذاران در رسانه‌های اجتماعی در تماس باشید

چگونه بازدیدکنندگان غرفه نمایشگاه خود را افزایش دهیم؟

آیا اخبار هیجان‌انگیزی برای اشتراک‌گذاری قبل از نمایشگاه دارید؟ آیا برای ایده جدید خود محصول جدیدی را راه اندازی می کنید، کمپین جدیدی را شروع می کنید یا به دنبال جمع‌آوری بازخورد از بازار هدف خود هستید؟

مطمئن باشید که یک کمپین روابط عمومی قوی تشکیل داده باشید!

قبل از این رویداد با وبلاگ نویسان، تأثیرگذاران در صنعت خود و نشریات تجاری تماس بگیرید. این یک روش عالی برای تبلیغ تجارت شما به خصوص پیش از حضور در نمایشگاه یا رویداد است. زمان خود را صرف نوشتن یک بیانیه مطبوعاتی مهم برای رویدادتان کنید تا از مزایای آن بهره ببرید.

از سرمایه‌گذاری در تبلیغات نترسید، زیرا حتی ذره‌ای تبلیغات می‌تواند منجر به معاملات بسیار خوبی شود.

 در شبکه‌های اجتماعی اطلاعات غرفه تجاریتان را به اشتراک بگذارید

از طریق شبکه های مجازی مخاطبانتان را مطلع کرده و یادآوری کنید که در نمایشگاه حضور دارید. همچنین به آنها نحوه حضور در نمایشگاه و جایگاه غرفه تان را آموزش دهید تا بدون دردسر بتوانند شرکت کنند.

ارسال محتوای جذاب درشبکه های اجتماعی پیش از رویداد و در حین آن کمک زیادی به دیده شدن شما و افزایش بازدیدکنندگانتان خواهد کرد. تولید محتوای هیجان انگیز در گونه‌های متنوع مانند بارگزاری مطلب، ویدیو و حتی ایده‌ مسابقه به شما کمک می‌کند تا پستتان میان مخاطبان بسیاری دوباره ارسال شده و دیده شود. ایجاد هیجان پیش از رویداد، مخاطبانتان را علاقه‌مند می‌سازد تا این رویداد را به هیچ عنوان از دست ندهند.

استفاه از فناوری‌های روز برای نمایش برندتان

امروزه تکنولوژی جایگاه ارزشمندی در زندگی و پیشبرد اهداف ما دارد. بنابراین این حائز اهمیت است که شما نیز از فناوری‌های روز استفاده کنید. برای مثال آماده کردن ویدئو، انیمیشن، پاورپوینت و غیره و بارگزاری آنها در غرفه مجازیتان به شما کمک خواهد کرد تا محصولات، خدمات، شرکت و تاریخچه کاریتان را به نحو موثرتری به نمایش بگذارید.

علاوه بر این، شما می‌توانید از دیگر امکانات پلتفرم نمایشگاه مجازی مانند برگزاری وبینار با حضور سخنرانان برجسته برای معرفی برندتان نهایت استفاده را ببرید.

یک تصویر جذاب برای غرفه خود در نظر بگیرید

یک تصویر جذاب غرفه چه در نمایشگاه حضوری و چه مجازی راهی عالی برای جذب شرکت‌کنندگان و جلب نظر آنها است. در این صورت آنها تمایل بیشتری خواهند داشت تا درمورد محصولات و خدماتتان بیشتر بدانند. علاوه بر این تصاویر جذاب در فضای مجازی به سرعت بازنشر می‌شوند و این خود به دیده شدن بیشتر شما کمک می‌کند.

اگر غرفه‌تان حضوری است، بخشی را برای سرگرمی و گرفتن عکس با غرفه در نظر بگیرید. اینگونه شرکت کنندگان عکس هایشان را با لوگو شما و هشتگ در شبکه های مجازی منتشر می‌نمایند.

مسابقه و هدایای کوچک

همه ما با دریافت هدیه‌ای هرچند کوچک بسیار ذوق زده می‌شویم. پس اگر در نمایشگاه فیزیکی حضور دارید، با اجرای مسابقه‌‌ای هیجان انگیز و اهداء هدایایی از محصولات خود به شرکت‌کنندگان آن‌ها را خوشحال کنید.

اگر غرفه دار نمایشگاه مجازی هستید، مسابقه ای در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام برگزار کرده و با تشویق مخاطبین از بازدید غرفه و ثبت اطلاعاتشان، آنها را از قرعه‌کشی میان بازدید‌کنندگان و اهدا جوایز باخبر کنید.

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

• اینستاگرام• آپارات • لینکدین • تلگرام • توییتر • فیسبوک • یوتیوب

1400-05-02/13:18

منو اصلی