واقعیت افزوده (AR) در نمایشگاه

واقعیت افزوده در نمایشگاه مجازی ایران

راهنمای استفاده از واقعیت افزوده (AR) در نمایشگاه مجازی ایران

 

با واقعیت افزوده میتوانید کالا را قبل از خرید به خانه خود بیاورید!

 

اگر با واقعیت افزوده (AR) آشنایی ندارید ابتدا این مقاله را بخوانید: واقعیت افزوده (AR) چیست؟

 

اما اگر جزو آن دسته‌ای هستید که به اندازه کافی با این پدیده و قابلیت‌های آن آشنایی دارید، و یا مقاله بالا را مطالعه کرده‌اید و حالا می‌خواهید نحوه استفاده از این تکنولوژی در نمایشگاه مجازی ایران را بدانید، باید به شما بگوییم که این بسیار ساده است؛ تنها به یک گوشی موبایل یا تبلت متصل به اینترنت احتیاج دارید که AR را پشتیبانی کند!

 

ابتدا از این لینک چک کنید که آیا دستگاه شما توانایی پشتیبانی از واقعیت افزوده را دارد یا خیر. همچنین برنامه زیر را برای دستگاه‌هایی که سیستم عامل اندروید دارند نصب و به‌روز رسانی کنید.

Get it on Google Play

 

حال به صفحه کالای مورد نظر رفته و در صورتی که آن کالا نماد    داشته باشد، بدین معنی است که تصویر سه‌بعدی آن توسط غرفه‌دار در نمایشگاه قرار داده شده و قابلیت دیده شدن در واقعیت افزوده دارد. سپس کافی است کد QR موجود در پایین دکمه سفارش را با دوربین موبایل یا تبلت خود اسکن کنید.

 

کد QR

پس از اسکن کد، لینک URL همان صفحه را این بار در دستگاه خود خواهید داشت. با رفتن به آن صفحه و کلیک بر روی نماد   در صفحه محصول، می‌توانید تصویر سه بعدی آن را در اتاق یا دفتر کار خود از همه زوایا مشاهده و جانمایی کنید.

مشاهده کالا در منزل با واقعیت افزوده

 

 

1399-07-23/18:10

منو اصلی