همکاری نمایشگاه مجازی ایران با جیتکس ۲۰۲۱

همکاری نمایشگاه مجازی ایران با جیتکس ۲۰۲۱

مجری نمایشگاه مجازی ایران از امکان حضور استارتاپ‌های حاضر در نمایشگاه مجازی ایران، در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۱ خبر داد.
محمدرضا طلایی عنوان کرد: نمایشگاه مجازی ایران که از تاریخ ۵ اسفند به صورت آزمایشی آغاز به کار کرده و در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ به صورت رسمی افتتاح می شود، تا ۵ خرداد فعال خواهد بود. این نمایشگاه در بخش‌های مختلف مانند تجارت، صنعت، معدن و دانش بنیان غرفه مجازی را به متقاضیان واگذار می‌کند و هر یک از این بخش‌ها دارای سالن‌های مجزا هستند.
وی ادامه داد: برای حضور استارتاپ‌ها در نمایشگاه مجازی ایران برنامه ریزی انجام نشده بود. اما با توجه به تدابیر انجام شده و مذاکراتی که با معاونت کسب و کار اتاق تهران و معاونت بین الملل اتاق تهران صورت پذیرفته، سالن ویژه استارتاپ‌ها در نمایشگاه مجازی راه اندازی شده است.
طلایی گفت: غرفه‌های مجازی استارتاپ‌ها از نظر قیمت نسبت به سایر غرفه‌های مجازی در بخش‌های دیگر، ارزان تر است.
این عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران از همکاری با جیتکس دوبی و جیتکس فیوچر استارز با نمایشگاه مجازی ایران خبر داد و گفت: هماهنگی‌هایی با مدیران برگزارکننده جیتکس دوبی صورت گرفته است تا با نمایشگاه مجازی ایران در برگزاری این سالن همکاری داشته باشند. مقرر شده است که مدیران برگزارکننده جیتکس نسبت به اطلاع رسانی به بانک‌های اطلاعاتی خود برای سرمایه‌گذاران و کسانی که تمایل دارند با استارتاپ‌های ایرانی همکاری داشته باشند، اقدامات لازم را انجام دهند.
وی اظهار کرد: با توجه به اینکه شرکت‌های زیادی در حوزه‌های مختلف در بخش استارتاپ‌ها فعالیت می‌کنند، مقرر شده است در مجموع زمینه حضور ۲۰ استارتاپ حاضر در نمایشگاه مجازی ایران طی داوری که با همکاری جیتکس فیوچرز استارز و داوران ایرانی انجام خواهد شد، در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۱ فراهم شود. این اتفاق گام مثبتی برای حمایت از استارتاپ‌ها محسوب می‌شود
طلایی افزود: همچنین هماهنگی‌هایی نیز با سفارت خانه‌های خارجی در ایران و سفارت خانه‌های ایران در خارج از کشور صورت گرفته تا آنها نیز در جذب سرمایه گذار خارجی و بازدیدکننده خارجی از این سالن‌ها همکاری‌های ویژه‌ای صورت دهند.

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام   آپاراتلینکدینتلگرامتوییترفیسبوکیوتیوب

 

1400-01-11/17:08

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی