نمایشگاه مجازی راهی برای یافتن بازارهای هدف

نمایشگاه مجازی راهی برای یافتن بازارهای هدف

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران کارکرد فضای مجازی در شرایط کنونی کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در شرایط رکود و کرونا نمایشگاه مجازی می‌تواند بهترین کمک را به فعالان اقتصادی داشته باشد.

امیر میران آملی افزود: فعالان اقتصادی می‌توانند بدون رفت و آمد و هزینه خاصی در هر زمانی که می‌خواهند از نمایشگاه مجازی بازدید کنند و برای فعالیت آینده خود برنامه ریزی داشته باشند و در نهایت خواسته‌های خود را تامین کنند.

وی تصریح کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا، رفت و آمدها محدود شده و نمی‌توان در بازارهای هدف حضور یافت و به راحتی کارهایی که در گذشته انجام می‌شد را ادامه داد. این درحالی است که با نمایشگاه مجازی می‌شود به تولیدکنندگانی که قصد یافتن بازارهای هدف مختلف را دارند، کمک کرد.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران تاکید کرد: برای فرهنگ سازی درخصوص نمایشگاه مجازی باید از وبینارها، سایت‌ها و اتاق بازرگانی کمک گرفت تا بتوان به طور مستقیم با مردم و قشر بازرگان و تولیدکننده ارتباط گرفت.

میران آملی با بیان اینکه از این رویداد مجازی جدید حمایت می‌کنیم، اظهار کرد: قطعا اگر اتاق بازرگانی به امری ورود پیدا کند بهتر و راحت تر به هدف خواهیم رسید.

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام  آپاراتلینکدینتلگرامتوییترفیسبوکیوتیوب

1400-01-10/13:14

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی