معرفی محصولات و خدمات از راه دور

معرفی محصولات و خدمات از راه دور

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی یزد اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی کرونا و اقتصاد چاره‌ای به جز برگزاری رویدادهای مجازی نیست چرا که همه دنیا به این سمت روی آورده‌اند.

حیدرزاده بیوکی افزود: نمایشگاه‌های مجازی مدتی است در دنیا رواج یافته که آن هم به دلیل امنیت و سلامت بیشتر و البته محدودیت‌های کرونایی است اما به هر حال اثرگذاری و اثربخشی نمایشگاه فیزیکی قطعا بیشتر خواهد بود.

وی ادامه داد: هنوز زود است که بگوییم نمایشگاه مجازی ایران که از ۵ اسفند آغاز به کار کرده است، چقدر به فعالیت اقتصادی کمک می‌کند چرا که این رویداد حرکت جدیدی است که در سیستم اقتصادی کشور اجرا شده است. باید مدتی از برگزاری آن بگذرد تا بازخوردها ارزیابی و بررسی شود.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی یزد با بیان اینکه باید دوره حداقل ۶ ماهه را پشت سرگذاشت تا بتوان با قطعیت دراین باره نظر داد، تصریح کرد: یک‌سال از کرونا می‌گذرد و نمایشگاه مجازی هم تقریبا حدود ۸ ماه است که در دنیا راه اندازی شده است.

حیدرزاده بیوکی گفت: نمایشگاه مجازی نیز مزایای بسیاری به همراه دارد و مهمترین آن این است که از راه دور هم می‌توان به معرفی محصولات و خدمات پرداخت و با مشتری ارتباط برقرار کرد.

وی در پایان گفت: فرهنگ‌سازی در این خصوص هم نیاز به گذر زمان دارد؛ چرا که باید کار بیشتری انجام شود و با ارزیابی مزایا و معایب به نمونه بی‌نقص رسید. این امر مستلزم زمان است تا نمایشگاه از لحاظ عملکردی وزن کشی شود و بتوان نسبت به فرهنگ سازی آن اقدام کرد.

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام  آپاراتلینکدینتلگرامتوییترفیسبوکیوتیوب

1400-01-14/14:03

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی