iran oman banner

فرهنگ‌سازی پاشنه آشیل نمایشگاه مجازی ایران

نمایشگاه کمک خوبی به کسب و کارهای کوچک و متوسط است.

عضوهیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران می‌گوید برگزاری رویدادهایی مانند نمایشگاه مجازی ایران را به فال نیک می‌گیرد چرا که کمک خوبی به کسب و کارهای کوچک و متوسط است.

شهاب جوانمردی اظهار کرد: در شرایط کنونی که امکان برگزاری نمایشگاه حضوری وجود ندارد یا با محدودیت‌های جدی مواجه است، عملا برگزاری رویدادهایی مانند نمایشگاه مجازی ایران می‌تواند کمک کننده باشد مخصوصا برای مجموعه‌های کوچک و متوسطی که زیرساخت های مناسب برای عرضه محصولات و خدمات خود ندارند.

وی مهمترین پاشنه آشیل نمایشگاه مجازی ایران را مقوله فرهنگ‌سازی دانست و گفت: به نظر می‌رسد که نه شرکت‌کنندگان و نه بازدیدکنندگان با این رویداد آشنایی چندانی ندارند؛ اما اگر یک تیم محتوایی قوی و خوب،‌ ویدئوها و متن‌های کوتاه در صفحات مجازی منتشر ‌کنند و برای مردم و مخاطبان عام به شکل متن‌های عمومی‌تر و برای مجموعه‌ها و شرکت‌هایی که تصمیم دارند خدمات و محصولات خود را عرضه کنند محتوای تخصصی‌تر از کانال تشکل‌ها کار تبلیغات و آگاهی‌رسانی را انجام دهند به طور قطع با استقبال بهتر و بیشتری روبرو خواهند شد.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در پایان تاکید کرد: مجموعه‌های مختلف را برای حضور در این نمایشگاه تشویق می‌کنیم. ضمن اینکه به مجموعه‌های خودمان هم اطلاع‌رسانی کردیم که در این باره برنامه‌ریزی کنند و در نمایشگاه مجازی شرکت کنند.

 

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام  آپاراتلینکدینتلگرامتوییترفیسبوکیوتیوب

1399-12-05/13:05

منو اصلی