فراخوان/ جذب ایده برای توسعه کسب و کار از طریق فضای مجازی

جذب ایده برای توسعه کسب و کار از طریق فضای مجازی

ایده‌های خود را برای «توسعه کسب و کار از طریق فضای مجازی» اعلام کنید. در سال‌های اخیر فضای مجازی بستری برای توسعه کسب وکارها فراهم آورده است. این بستر با کمترین هزینه، محصولات و خدمات را به مشتریان معرفی می‌کند. همچنین با استفاده از فضای مجازی، شرکت‌ها می‌توانند رویای توسعه کسب و کار خارج از مرزهای کشور را به واقعیت تبدیل کنند.

از این رو نمایشگاه مجازی ایران در نظر دارد یک وبینار تخصصی، با موضوع ایده‌های توسعه کسب و کار از طریق فضای مجازی را در این پلتفرم برگزار کند.

علاوه بر این، نمایشگاه مجازی ایران در راستای بهبود فضای کسب وکار و افزایش کیفیت خدمات این پلتفرم نیز در نظر دارد در این رویداد مجازی، امکانات فنی این پلتفرم را اعلام کرده و در عین حال پذیرای ایده‌های خلاقانه شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، بازدیدکنندگان از نمایشگاه، فعالان اقتصادی، شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌ها در خصوص ارتقای کیفیت و خدمات‌دهی نمایشگاه خواهد بود. از این رو از جامعه اقتصادی دعوت می‌شود تا با مشارکت در این وبینار، هرگونه پیشنهادی جهت ارتقای پلتفرم نمایشگاه مجازی ایران دارند را اعلام کنند. تاریخ برگزاری این وبینار متعاقبا اعلام خواهد شد.

نمایشگاه مجازی ایران از ۵ اسفند ماه سال گذشته به صورت رسمی آغاز به کار کرده و تا ۵ خرداد ۱۴۰۰ ادامه دارد. در این نمایشگاه شرکت‌های ایرانی به عرضه محصولات و خدمات خود می‌پردارند. مخاطبان نمایشگاه مجازی ایران، داخلی و خارجی بوده و از این رو در شرایط شیوع کرونا، این نمایشگاه می‌تواند مسیری برای توسعه صادرات غیرنفتی محسوب شود.

 

 

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام  آپاراتلینکدینتلگرامتوییترفیسبوکیوتیوب

1400-02-15/09:24

منو اصلی