ضرورت اطلاع‌رسانی قوی برای حضور در نمایشگاه مجازی

ضرورت اطلاع‌رسانی قوی برای حضور در نمایشگاه مجازی

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با تاکید براینکه نمایشگاه مجازی ایران تاثیر قابل توجهی بر فعالیت‌های اقتصادی دارد، اظهار کرد: در شرایط کنونی که محدودیت‌های کرونایی حضور در نمایشگاه‌ها را برای شرکت‌ها سخت کرده است، برگزاری چنین رویدادهایی می‌تواند تاثیر خوبی داشته باشد.

علی حسینی افزود: نمایشگاه‌های فیزیکی در این شرایط کنونی احتمالا مخاطب و بازدید کننده آنچنانی ندارد و با موانعی رو به رو هستند که کار را برای فعالان اقتصادی سخت می‌کند. به هر صورت از طریق نمایشگاه‌های مجازی می‌توان بخش عمده‌ای از کار را جلو برد تا حداقل روابط اقتصادی حفظ شود.

وی با اشاره به فرهنگ‌سازی درخصوص نمایشگاه مجازی ایران گفت: اطلاع رسانی باید قوی‌تر شود و نحوه ورود به سایت و لینک بازدید از نمایشگاه به طور کامل و شفاف در دسترس علاقمندان قرار گیرد. متاسفانه چندی پیش نمایشگاه گردشگری به صورت مجازی برگزار شده بود که نتوانستیم از ان بازدید کنیم؛ چرا که لینک ورود مشخص نبود و به خوبی اطلاع رسانی نشده بود. ضمن اینکه اگر نمایشگاه تخصصی است و دعوت نامه ارسال می‌شود، لینک ورود به نمایشگاه با جزئیات نیز در آن قید شود تا بتوان بهره بیشتری از نمایشگاه برد.

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام  آپاراتلینکدینتلگرامتوییترفیسبوکیوتیوب

1400-01-15/15:25

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی