iran oman banner

ساخت غرفه در نمایشگاه مجازی ایران

غرفه نمایشگاه مجازی ایران

بیش از ۱۰۰ قالب آماده غرفه بر اساس نوع، اندازه و موقعیت برای شرکت‌کنندگان نمایشگاه مجازی ایران از پیش طراحی گردیده‌است. همچنین غرفه‌داران هنگام ثبت‌نام می‌توانند درخواست طراحی غرفه اختصاصی نمایند.
 

 

به گزارش روابط عمومی اولین نمایشگاه مجازی ایران، بزرگترین رویداد نمایشگاهی کشور در فضای مجازی قرار است از پنجم تا بیستم اسفندماه سال جاری برگزار شود.

 

برای ثبت نام و مشارکت در این نمایشگاه ابتدا باید به سایت https://iranvirtualexpo.com مراجعه کرده و ثبت‌نام کنید و پس از آن، نوع غرفه خود را در نمایشگاه مجازی انتخاب نمایید.

 

مرحله بعد پرکردن فرم مشخصات، انتخاب قالب غرفه و نیز تعیین سالن کنفرانس است که این امکان را فراهم می‌آورد تا غرفه منحصر به فرد خود را در این نمایشگاه انتخاب کنید. بر این اساس سه نوع قالب غرفه « اقتصادی»، «استاندارد» و «ویژه» در دسترس است که هر یک بسته به نوع حضور متقاضیان قابلیت انتخاب دارد.

در عین حال، مشارکت کنندگان می‌توانند محصول و خدمات خود را با استفاده از عناصر چندرسانه‌ای از قبیل واقعیت افزوده، بروشور دیجیتالی، عکس‌های ۳۶۰ درجه، پوستر و فیلم به مشتریان خود عرضه کنند.

مرحله بعد پرداخت وجه مورد نیاز برای حضور در این نمایشگاه دارد؛ اما باید توجه داشت که تشکل‎‌های اقتصادی، اتاق‌های بازرگانی مشترک و رسانه‌ها می‌توانند در این نمایشگاه غرفه رایگان داشته باشند.

مرحله نهایی دریافت تائیدیه و چاپ فرم برای پذیرش حضور در این نمایشگاه است که به این ترتیب، ورود به دنیای جدید از شیوه‌های فروش، بازاریابی محصولات و معرفی کالاها و خدمات در انتظار بنگاههای اقتصادی و دانش‌بنیان است. غرفه‌داران می‌توانند از راهنمای سایت برای استفاده از هر یک از موارد ذکر شده بالا کمک بگیرند.

 

برای مشاهده تمام ویدئوهای ما کانال نمایشگاه مجازی ایران در آپارات را دنبال کنید.

1399-11-05/14:16

منو اصلی