iran oman banner

رونق کسب و کارها با نمایشگاه مجازی

رونق کسب و کارها با نمایشگاه مجازی

رئیس اتاق بازرگانی بوشهر با بیان اینکه در اوائل شیوع بیماری کووید ۱۹ استفاده از رویدادهای مجازی مورد استقبال قرار نمی‌گرفت، اظهار کرد: با توجه به گذشت نزدیک به یک سال از این بیماری، برگزاری رویدادها و دیگر موقعیت‌های تحصیلی و شغلی مورد پذیرش مردم قرار گرفت و تا حدودی جای خود را در اقتصاد باز کرده است.از سویی در رونق کسب و کارها تاثیر بهسزایی داشته است.

خورشید گزدرازی افزود: عمده مردم بر این تصور بودند که این بیماری به زودی از دنیا رخت برمی‌بندد؛ اما این اتفاق رخ نداد و حتی سمت و سوی کسب و کارها و برگزاری رویدادها تغییر کرد و در حال حاضر مورد استقبال خیلی‌ها قرار گرفته و دنیای امروز پذیرفته است که از این طریق هم بتواند کسب و کارها را رونق ببخشند و هم بتوانند به سمت و سوی فروش ، تولید و اشتغال حرکت کنند.

ورود افراد به فضای مجازی از مزایای کرونا

وی تصریح کرد: یکی از ویژگی‌هایی که کرونا برای ما داشت این بود که به فضای مجازی بیشتر ورود کنیم تا از ظرفیت‌هایی مانند خرید و فروش غیرحضوری حتی در خریدهای کوچک که در این بخش وجود دارد، نهایت استفاده را ببریم. در حال حاضر بسیاری از مردم، هم از این طریق کسب درآمد می‌کنند و هم نیازهایشان تامین می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی بوشهر با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه مجازی در دنیا مسیرش را پیدا کرده است و می‌تواند ماندگار شود و بعد از کرونا هم جایگاه خود را داشته باشد، تاکید کرد: ضمن اینکه چه بخواهیم و چه نخواهیم فرهنگ سازی‌هایی در این زمینه آغاز شده است؛ چرا که این مهم، نیاز جامعه جهانی بود. هرچند این اتفاقات باز هم نیاز به فرهنگ سازی بیشتری دارد و باید زیرساخت‌ها و امکانات بیشتری فراهم کنیم تا به صورت کامل و جامع به نحو احسن انجام بگیرد.

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام  آپاراتلینکدینتلگرامتوییترفیسبوکیوتیوب

1399-12-26/11:43

منو اصلی