رونق فعالیت‌های اقتصادی با نمایشگاه مجازی

رونق فعالیت‌های اقتصادی با نمایشگاه مجازی

عضو هیات نمایندگان اتاق گرگان با اشاره به اینکه در حال حاضر شرایط برای ورود به نمایشگاه‌های فیزیکی مناسب نیست، تاکید کرد: در این شرایط که اقتصاد به دلیل محدودیت‌های کرونا دچار مشکلاتی شده است، فضای مجازی می‌تواند به معرفی محصولات و رونق فعالیت‌های اقتصادی کمک خوبی کند.

امیر یوسفی افزود: در این شرایط و با برگزاری نمایشگاه‌های مجازی تجار و بازرگانان می‌توانند نسبت به نوع محصولات آگاه بشوند چرا که این چنین رویدادهایی به طور قطع در کیفیت محصولات و شناسایی محصولات اثر بسیار مثبتی خواهد داشت.

وی گفت: یکی از رسالت‌های اصلی برگزاری نمایشگاه این است که یکسری از کالاهایی که در نمایشگاه عرضه می‌شود به برخی کارخانه‌هایی که لازم و ملزوم هم هستند معرفی شوند. یعنی برخی کارخانه‌ها تولید می‌کنند و برخی کارخانه‌های دیگر نیز باید آنها را مصرف کنند. با توجه به اینکه ممکن است محصولات جدید وارد بازار شده باشد و حتی بعضا با تغییر کیفیت همراه باشند بنابراین در نمایشگاه می‌توان نسبت به نوع محصولات آشنایی پیدا کرد.

عضو هیات نمایندگان اتاق گرگان اظهار کرد: همه این موارد نکاتی است که در بحث آشنا شدن مجموعه‌های مختلف تولیدی با یکدیگر حائز اهمیت است؛ چراکه هدف این است که روز به روز ارتقا یابیم و بر کیفیت محصولات بیافزاییم و بتوانیم خودمان را به بازارهای جهانی معرفی کنیم.

یوسفی تاکید کرد: بهتر است در این نمایشگاه‌ها بخش‌های مختلف کالایی اعم از مواد اولیه یا بسته بندی و… در کنار هم واقع شود تا بتوان معرفی خوبی داشت و محصولات خود را در بازارهای صادراتی عرضه کنیم.

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام  آپاراتلینکدینتلگرامتوییترفیسبوکیوتیوب

1400-01-16/13:11

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی