شرکت مهر ارقام رایانه

بخش خبری

در قرن حاضر نوآورى و خلاقیت زمینه‌ساز تغییرات اساسى در فرهنگ، نگرش و رفتار جوامع بشرى بوده و ارتباطات مهمترین و پیچیده‌ترین بخش از دنیاى فناوری اطلاعات است. همین ارتباطات زیرساختهاى تبادل اطلاعات را فراهم کرده و بشر امروزى شاهد انقلاب فناوری است که در هر نقطه از جهان با بالاترین سرعت و دقت بدون محدودیت زمانى و مکانى به آخرین اطلاعات در هر زمینه‌اى دست مى‌یابد. از این رو صاحبان صنایع، تاجران، بازرگانان و واحدهاى صنفى می‌بایست این فرصت را غنیمت شمرده و پیشگام استفاده از انواع ابزارهاى فناورانه براى توسعه کسب و کار و حذف محدودیتهاى جغرافیایى و افزایش مشترى باشند. دنیاى فناورى اطلاعات که همه روزه در حال تغییر، توسعه و فراگیرتر شدن است امکانات فراوانى براى هوشمندسازى و دگرگونى روشهاى تولید، بازاریابى، فروش و تبلیغات ایجاد کرده که موجب افزایش بهره‌ورى در تولید و عرضه محصولات و خدمات مى‌شود.

شرکت مهرارقام رایانه نزدیک به دو دهه فعالیت در عرصه‌هاى مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات، افتخار دارد به پشتوانه پتانسیل جوانان و متخصصان فناورى اطلاعات با بهره‌مندى از فناوریهاى نوین و تجربه‌اى گرانبها که از همکارى و تعامل با فعالان اقتصادى کسب کرده در سوابق حرفه‌اى خود طراحی و پیاده‌سازی بانکهاى اطلاعاتى، نرم‌افزاری کاربردى، نرم‌افزارهای چند رسانه‌ای (مالتی مدیا)، طراحی، پیاده‌سازی وبسایتهاى تجارى و بازرگانى که نمونه اخیر آن نمایشگاه مجازی ایران است را قرار دهد. مهرارقام رایانه در محور فعالیتهای خود توانسته ابزارهاى نوین همچون دیجیتال مارکتینگ، شبکه‌هاى اجتماعى و تبلیغات اینترنتى در کنار روشهاى موجود براى معرفى محصولات و خدمات، راه‌حلهاى فناورانه بازاریابى و کسب و کار هوشمند را به فعالان اقتصادى ارائه کند. این شرکت با بهره‌مندى از ابزارهاى دیجیتال براى حضور در بازارهاى داخلى و خارجى تجربه‌اى ماندگار و پایدار را در اختیار تاجران، بازرگانان، صاحبان صنعت، معدن و کشاورزى قرار می‌دهد.

درباره مهر ارقام رایانه

 شرکت مهرارقام رایانه (سهامی خاص) به شماره ثبت ۱۴۳۳۳۰  در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرده است. امروز پس از ۱۹ سال تجربه کاری موفق در صنعت فناورى اطلاعات و دیجیتال یکى از پرچمداران به کارگیری تکنولوژی هوشمند دیجیتالی بر بستر تجارت الکترونیک است.

هدف

مهمترین هدف شرکت مهرارقام رایانه همکارى و همراهى با فعالان اقتصادى در راستاى توسعه کسب و کار هوشمند با بهره‌مندى از دانش و فناوریهاى نوین است.

چشم انداز

امروزه میزان موفقیت هر کسب و کارى در تجارت جهانى بر اساس حضور موثر و برنامه‌ریزى شده در بستر آنلاین ارزیابى می‌شود. به همین دلیل چشم‌انداز سال ١۴٠٠ براى طراحى و توسعه کسب و کار هوشمند بر روى بستر اینترنت و فضاى مجازى برای فعالان اقتصادی و تجاری و همچنین تجارت کشور با استانداردهاى بین‌المللى از رئوس فعالیتهاى این شرکت است.

ارزش ها

رشد و پیشرفت مهرارقام رایانه منوط به موفقعیت مشتریان به عنوان شرکاى تجارى در کسب و کار هوشمند آنهاست. به همین دلیل ارائه خدمات با کیفیت برتر و مستمر ارزشى مهم محسوب شده و در سرلوحه فعالیت تیم متخصص و جوان شرکت قرار دارد.
1399-07-19/18:09

منو اصلی