تهیه محتوای دیجیتال برای غرفه مجازی پیش نیاز حضور در نمایشگاه مجازی

تهیه محتوای دیجیتال برای غرفه

تولید محتوای‌دیجیتال برای طراحی غرفه مجازی، پیش نیاز حضور در نمایشگاه مجازی ایران است. صاحبان کسب و کار برای حضور در نمایشگاه مجازی ایران براساس تعداد محتوای متنی، صوتی و ویدئویی که برای معرفی محصولات و خدمات خود تولید کردند باید یکی از مدل‌های گرافیکی غرفه‌های مجازی را انتخاب کنند.

 

با انتخاب رنگ ایده‌آل برای غرفه مجازی و ایجاد هارمونی رنگ‌ها، از طریق طراحی تصاویر دیجیتال برای محصولات و یا بنرهای تبلیغاتی، موجب ماندگاری بازدیدکننده درغرفه مجازی‌تان شوید. بدین ترتیب فرصتی بوجود می‌آید که بازدیدکننده مدت زمان بیشتری را صرف مطالعه محتوای متنی، دیدن یا شنیدن محتوای ویدئویی و صوتی مرتبط با محصولات و خدمات‌ شما در غرفه مجازی کند.

 

تعریف دقیق رشته فعالیت و انتخاب کلمات کلیدی مرتبط و متناسب با تولیدات شما در غرفه مجازی، امکان تسهیل دسترسی بازدیدکنندگان داخلی و خارجی به غرفه مجازی شما را فراهم می‌آورد. تولید و انتشار محتوای ویدئویی کوتاه به زبان‌های مختلف برای معرفی هریک از محصولات و خدمات دارای اهمیت ویژه است و مخاطب بیشتری را جذب غرفه مجازی متعلق به شما می‌کند. همچنین می‌توانید به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده، ویدئویی‌های تولیدی را در سایر رسانه‌های دیجیتال یا شبکه‌های اجتماعی منتشرکنید که در نهایت موجب توسعه کسب و کارتان خواهد شد.

 

ایجاد انواع شبکه‌های اجتماعی برای کسب و کارتان و معرفی این شبکه‌ها در غرفه مجازی نخستین نمایشگاه مجازی ایران، پل ارتباطی دائمی و دو سویه‌ای بین شما و مخاطبان بوجود می‌آورد که می‌توانید براساس جمع‌آوری دیدگاه‌ها و نظراتشان، خدمات مناسب‌تری در اختیار مشتریان قرار دهید.

 

هرگونه سرمایه‌گذاری برای تولید محتوای دیجیتال جهت نمایش درغرفه مجازی نه تنها یکبار مصرف نبوده، بلکه می‌تواند به طرق گوناگون در سایت اینترنتی یا شبکه‌های اجتماعی متعلق بنگاه‌ اقتصادی‌تان منتشر شود.

 

اختصاص غرفه مجازی در نخستین نمایشگاه مجازی ایران، تداوم تجارت درعصر نوین است و‌ تمام محدودیت‌های زمانی و مکانی مربوط به نمایشگاه‌های سنتی برای توسعه بازارهای داخلی و خارجی را از میان بر می‌دارد. حذف هزینه‌های یکبار مصرف غرفه سازی فیزیکی و کاهش هزینه‌های چاپی ابزارهای تبلیغاتی از مزایای حضور در غرفه‌های مجازی نمایشگاه مجازی ایران است.

 

این نمایشگاه جهت معرفی توانمندی‌های تولیدی و صادراتی فعالان اقتصادی در بخش‌های «دانش‌بنیان»، «تجارت و بازرگانی»، «صنعت»، «معدن»، «کشاورزی و صنایع غذایی»، «سلامت»، «صنایع پلاستیک»، «نشر و رسانه‌ دیجیتال»، «فرهنگ و هنر» و «خدمات» از تاریخ پنجم اسفندماه ۱۳۹۹  آغاز به کار کرده است و تا تاریخ پنجم خردادماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

 

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام  آپاراتلینکدینتلگرامتوییترفیسبوکیوتیوب

1399-12-17/11:42

منو اصلی