iran oman banner

تخفیف‌ها و تسهیلات در نمایشگاه مجازی ایران

تخفیف‌ها و تسهیلات در نمایشگاه مجازی ایران

نمایشگاه مجازی ایران به منظور کاهش هزینه فعالان اقتصادی، تخفیف‌ها و تسهیلاتی را برای دریافت غرفه به متقاضیان ارائه می‌دهد. بر این اساس، اعضای اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور و اتاق‌های مشترک بازرگانی، برای حضور در این نمایشگاه می‌توانند از ۱۵ درصد تخفیف بهره‌مند شوند.

همچنین آن دسته از فعالان اقتصادی که در یکی از تشکل‌های اقتصادی وابسته به اتاق بازرگانی ایران عضویت دارند، مشمول دریافت تخفیف ۱۵ درصدی خواهند بود.

چنانچه فعالان اقتصادی هم عضو یکی از اتاق‌های بازرگانی باشند و هم در یکی از تشکل‌های اقتصادی عضویت داشته باشند، می‌توانند از تخفیف ۳۰ درصدی برخوردار شوند.

شرکت‌های دانش بنیان نیز برای حضور در این نمایشگاه از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی مورد حمایت قرار می‌گیرند. این شرکت‌ها می‌توانند تا سقف ۳۵ میلیون ریال از تسهیلات بلاعوض در نظر گرفته شده از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی استفاده کنند.

معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری نیز برای حضور شرکت‌های خلاق در این نمایشگاه، حمایت‌هایی را تا سقف ۲۰ میلیون ریال در نظر گرفته است. ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش بنیان، صنایع نرم و خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تحت عنوان برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه مجازی ایران حمایت کرده است.

در نمایشگاه مجازی ایران، به اتاق‌های بازرگانی استانی، اتاق‌های مشترک و تشکل‌های اقتصادی نیز غرفه‌های رایگان تعلق می‌گیرد.

 

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام  آپاراتلینکدینتلگرامتوییترفیسبوکیوتیوب

1399-11-28/15:37

منو اصلی