تجربه شرکت در نمایشگاه مجازی ایران/۱

تجربه شرکت در نمایشگاه مجازی ایران

مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت تجارت بین الملل گاز دایان درخصوص تجربه حضور در نمایشگاه مجازی ایران که از اوائل اسفند سال گذشته افتتاح شد و تا خرداد ماه ادامه دارد به ۴مورد اشاره کرد و گفت: برخورد عالی و حرفه ای پرسنل مجری طرح و پشتیبانی بی‌نظیر و خستگی ناپذیر آنها از ابتدای ثبت نام تا کنون، غرفه‌سازی جذاب آن، امکان استفاده از فناوری واقعیت افزوده در نمایشگاه و کاربری آسان صفحه مدیریت سایت از تجارب حضور شرکت ما در این نمایشگاه بود.

مهراد عباد درخصوص تاثیر دیجیتال مارکتینگ در پاندمی کرونا بر فعالیت‌های اقتصادی گفت: بعد از ظهور اینترنت، اهمیت دیجیتال مارکتینگ روز به روز افزایش پیدا کرد به صورتی که طی دهه اخیر شرکت‌هایی شکل گرفتند که تمام فرآیندهای خود را بر بستر دیجیتال انجام می‌دهند و بازاریابی هم از آن مستثنی نیست.

وی گفت: در دوره پاندمی کرونا دیجیتال مارکتینگ در تمام بازارها از جمله کالاهای صنعتی و FMCG اهمیت بیشتری نسبت به سایر روش‌های بازاریابی از جمله بازاریابی تلفنی، بازاریابی حضوری و کاتالوگ مارکتینگ پیدا کرد.

وی ادامه داد: انسان امروزه زمان زیادی را صرف فضای مجازی و اینترنت می‌کند؛ بنابراین جایی که مشتری حضور زیادی دارد فروشنده‌ها باید حضور داشته باشند.

این عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با اشاره به مزایای دیجیتال مارکتینگ اظهار کرد: ارزان بودن، سریع بودن، در دسترس بودن و همه‌گیری از مزیت‌های مهم این بخش اقتصادی است.

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرامآپاراتلینکدینتلگرامتوییترفیسبوکیوتیوب

1400-02-05/13:26

منو اصلی