چرا به برنامه دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید؟

دیجیتال مارکتینگ

 

بازاریابی اینترنتی یا همان دیجیتال مارکتینگ یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی در جهان محسوب می شود. چرا که تبادل اطلاعات در کسری از ثانیه صورت می گیرد. صاحبان کسب و کار در دنیا این ابزار را به دو منظور مورد استفاده قرار می دهند. نخست آنکه هزینه های بازاریابی خود را کاهش دهند و دوم آنکه بتوانند محصولات و خدمات را به سرعت به مخاطبان و مشتریان خود معرفی و عرضه کنند.

دیجیتال مارکتینگ از طریق هر رسانه دیجیتالی مانند موبایل و کامپیوتر امکان‌پذیر است. در دنیایی که فناوری اطلاعات و ارتباطات جایگاه ویژه‌ای در زندگی روزمره انسان‌ها به دست آورده، بازار رسانه‌های مکتوب مانند روزنامه‌ها و رسانه‌های تصویری مانند تلویزیون کم رونق شده است. چرا که تلفن‌های همراه هوشمند موجب شده تا مخابره اخبار با کمترین سرعت صورت بگیرد.

در دنیای امروز صاحبان کسب‌و‌کار نیز با بهره‌گیری از این امکان، پا را فراتر از شیوه‌های سنتی گذاشته و به سمت بهره‌گیری از ابزارهای فناوری گام برداشته اند؛ تا جایی که فضای مجازی به یکی از پول‌سازترین بسترها تبدیل شده است.

در این شرایط، آن دسته از بنگاه‌های اقتصادی می توانند به توسعه کسب‌و‌کار فکر کنند که شیوه‌های نوین بازاریابی را به کار‌گیرند و برای آن برنامه‌ریزی و استراتژی داشته باشند. در غیر‌این‌صورت محکوم به محدودیت مخاطبان و مشتریان از یک سو و صرف هزینه‌های زیاد برای استفاده از ابزارهای سنتی از سوی دیگر خواهند بود.

به عنوان صاحب یک کسب‌و‌کار باید این نکته را در نظر داشته باشید که شرکت شما هر چقدر که بزرگ یا کوچک باشد، به یک برنامه دیجیتال مارکتینگ نیاز دارد. برای رقابت حرکت جدیدی را آغاز کنید.

یکی از برنامه‌های دیجیتال مارکتینگ در فضای کنونی جهان با توجه به شیوع ویروس کرونا، حضور در نمایشگاه‌های مجازی است. نمایشگاه مجازی از یک سال گذشته تا کنون در جهان رونق گرفته است. از دیجیتال مارکتینگ به عنوان روشی  مناسب برای معرفی محصولات و خدمات در نمایشگاه‌های مجازی می‌توان بهره‌گرفت. نمایشگاه مجازی ایران زمینه ساز تحول دیجیتال در کسب و کار  بوده و استفاده از ابزارهای دیجیتال من جمله دیجیتال مارکتینگ را در جامعه اقتصادی کشور  توسعه می‌دهد.  از این رو اتاق بازرگانی ایران و اتاق بازرگانی تهران نیز در حرکت جدیدی، اقدام به برگزاری «نمایشگاه مجازی ایران» کرده اند. اقدامی که می تواند زیان شرکت‌های ایرانی را در دوره شیوع ویروس کرونا و بستن مرزها جبران کند.

 

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرامآپاراتلینکدینتلگرامتوییترفیسبوکیوتیوب

1399-11-21/17:42
دسته بندی ها

منو اصلی