iran oman banner

برگزاری نخستین نمایشگاه اختصاصی ایران و عمان

برگزاری نخستین نمایشگاه اختصاصی ایران و عمان

محمد رضا طلایی از امضای تفاهم نامه میان شرکت مهرارقام رایانه و اتاق بازرگانی ایران و عمان به ریاست آقای مهندس ضرابی خبر داد و گفت: نخستین نمایشگاه اختصاصی با نام نمایشگاه مجازی ایران و عمان  و با حضور فعالان اقتصادی دو کشور و در بخش‌های مختلف تجاری٬ صنعتی٬ معدنی٬ کشاورزی٬ دانش بنیان و فناوری اطلاعات بر روی پلتفرم نمایشگاه مجازی ایران برگزار خواهد شد.

او ادامه داد: بر اساس این تفاهم نامه تجار بازرگانان صاحبان صنایع و فعالان اقتصادی ایران در کنار همتایان عمانی خود در زیر چتر نمایشگاه مجازی ایران حضور خواهند داشت

وی افزود: برگزاری این نمایشگاه می تواند در شرایط کنونی پاندمی کرونا منجر به حضور موثر شرکت های ایرانی در بازارهای هدف باشد.

طلایی گفت: پلتفرم نمایشگاه مجازی با امکانات و زیر ساخت هایی که در اختیار دارد می تواند بنگاه‌های اقتصادی و تجاری را با تمام پتانسیل هایی که دارد به بازرگانان عمانی معرفی کند.

وی ادامه داد: تجار ایرانی برای برقراری ارتباط با بازرگانان عمانی هیچگونه محدودیتی از لحاظ برقراری ارتباط اعم از تصویری، صوتی و معرفی پتانسیل ها، محصولات و خدمات نخواهد داشت.

وی اظهار کرد: هدف اصلی اتاق مشترک ایران و عمان این است که از طریق برگزاری این نمایشگاه علاوه بر حفظ روابط تجاری ایران و عمان نسبت به افزایش تجارت این دو کشور اقدام بکند و شرکت های ایرانی نیز با استفاده از فناوری اطلاعات بتوانند توسعه کسب و کار در مجامع بین المللی داشته باشند بنابراین امیدواریم این اقدام گام موثری در تقویت روابط تجاری ایران و عمان باشد.

طلایی گفت: نمایشگاه مجازی ایران و عمان از 29 شهریور تا 4 مهر ماه سال‌جاری با حضوربنگاه های اقتصادی دو کشوربرگزار می شود و لازم است از اتاق ایران و عمان تشکر کرد که به عنوان اولین اتاق مشترک گام بزرگی برای بهبود روابط تجاری دو کشور با استفاده از بستر شبکه های مجازی برداشته است.

برای اطلاع از جزئیات برگذاری نخستین نمایشگاه مجازی ایران و عمان به نشانی زیر مراجعه فرمایید:

نمایشگاه مجازی ایران و عمان

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام  آپارات • لینکدین • تلگرام • توییتر • فیسبوک • یوتیوب

2021-07-13/12:36

منو اصلی