iran oman banner

برپایی پاویون مجازی فناوری اطلاعات ایران در جیتکس دبی

محمدرضا طلایی، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران از برگزاری پاویون مجازی ICT ایران در جیتکس امسال دبی خبر داد و به گفته وی، کارآفرینان و شرکت‌های فناوری اطلاعات از طریق این بستر می‌توانند به بیش از 20 هزار شرکت فعال حوزه فاوا در منطقه متصل شوند.

 

عضو هیات نمایندگان اتاق تهران از برگزاری پاویون مجازی فناوری اطلاعات ایران در نمایشگاه جیتکس 2021 دبی خبر داد. به گفته محمدرضا طلایی، این پاویون مجازی با حمایت اتاق بازرگانی تهران و از 25 مهرماه امسال به مدت یک ماه برگزار می‌شود و طی آن، شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه ICT که موفق به حضور در نمایشگاه جیتکس امسال نشده‌اند، می‌توانند با مشارکت در این پاویون مجازی، توانمندی‌های خود را به سرمایه‌گذاران و صاحبان شرکت‌های فناوری در دیگر کشور معرفی و زمینه همکاری با صنایع فعال در این نمایشگاه را بررسی کنند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، وی با اشاره به اینکه در نمایشگاه جیتکس 2021 دبی، بیش از 4800 شرکت فناوری اطلاعات از حدود 100 کشور جهان حضور دارند، افزود: در این رویداد، بیش از 450 مدیر برتر حوزه ICT از نقاط مختلف جهان حضور می‌یابند و با توجه به اتصال پاویون مجازی ICT ایران به پاویون کشورهای حاضر در این نمایشگاه و نیز اتاق بازرگانی دبی و اتاق دیجیتال دبی، این فرصت برای کارآفرینان و متخصصان حوزه فناوری اطلاعات از ایران فراهم شده تا ظرفیت و توانمندی‌های خود را با شرکای تجاری به اشتراک بگذارند.

 

 

به گفته وی، طی نمایشگاه امسال، پاویون مجازی ICT ایران به بیش از 20 هزار شرکت فعال حوزه فاوا در منطقه غرب آسیا، خاورمیانه و شمال آفریقا معرفی خواهد شد و در روز فناوری ایران نیز این پاویون به اطلاع حاضران در نمایشگاه جیتکس 2021 دبی خواهد رسید.

رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه اتاق ایران همچنین از حضور 20 استارت‌آپ ایران در نمایشگاه جیتکس امسال دبی خبر داد و افزود: در جیتکس 2021 دبی، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و همکاری اتاق تهران، غرفه استارت‌آپ‌های ایرانی برپا خواهد شد و همچنین، با حمایت این صندوق روز فناوری ایران در محل این رویداد برگزار و هیات تجاری مشتکل از 50 شرکت دانش‌بنیان در حوزه فناوری اطلاعات به این نمایشگاه اعزام خواهد شد.

هفته فناوری اطلاعات دبی- جیتکس 2021 از 25 تا 29 مهرماه امسال در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود. در این رویداد، اتاق تهران با همکاری تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات زیرمجموعه اتاق بازرگانی، پاویون مجازی ICT ایران را از 25 مهرماه تا 25 آبان ماه برپا خواهد کرد.

2021-10-03/14:24

منو اصلی