برای رونق نمایشگاه مجازی باید صبوری به خرج داد

برای رونق نمایشگاه مجازی باید صبوری به خرج داد

رئیس اتاق بازرگانی اراک معتقد است: نمایشگاه و عرضه محصولات در نمایشگاه مزیت‌های بسیاری دارد چرا که هم راهی برای شناساندن کالا به مخاطبین است، هم رقبایمان را شناخته و طرح‌های جدید ارائه می‌شود و رقابت افزایش می‌یابد.
منوچهر توسطی ادامه داد: به طور طبیعی در وضعیت کرونا نمایشگاه‌های فیزیکی و عینی تعطیل شده است چون نمی‌توان با پروتکل‌های بهداشتی نمایشگاه‌ها را برگزار کرد. در ابتدا درباره جلسات نیز اینطور فکر می‌کردیم که به صورت آنلاین نتیجه دلخواه را کسب نخواهیم کرد و حتما باید برای برگزاری جلسات حضور فیزیکی داشته باشیم اما بعد از مدتی شاهد بودیم که این امر رضایت بخش بوده است به نحوی که در حال حاضر ۹۰ درصد جلسات به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: به نظر می‌رسد نمایشگاه مجازی با این وضعیت جای خود را پیدا می‌کند و حتی بعد از کرونا هم بنا به دلایلی همچون هزینه ها و رفت و آمدها و … باقی می‌ماند. این رویدادها اگر خود را تکمیل و مخاطبان بتوانند با غرفه داران ارتباط برقرار کنند و مبادله داشته باشند می‌تواند تاثیر بسزایی در فعالیت‌های اقتصادی داشته باشد.
رئیس اتاق بازرگانی اراک گفت: همیشه کار تبلیغاتی و معرفی یک کالا یا خدمت جزو ضروریات بوده است. در نتیجه برای نمایشگاه مجازی ایران نیز باید صبوری به خرج داد و پایداری کرد تا این رویداد نیز جای خودش را در اقتصاد کشور پیدا کند و با بررسی بازخوردها نسبت به اصلاح کم و کاستی‌ها اقدام شود.

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام  آپاراتلینکدینتلگرامتوییترفیسبوکیوتیوب

1400-01-08/14:00

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی