iran oman banner

انجام ملاقات‌های آنلاین تجاری در نمایشگاه مجازی ایران

ملاقات های آنلاین تجاری

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در خصوص برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی ایران گفت: انجام ملاقات‌های آنلاین تجاری میان تجار ایرانی و همتایان خارجی آنها در این نمایشگاه برنامه ریزی شده است.

محمدرضا طلایی، در جلسه امروز هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: نمایشگاه مجازی ایران با حمایت اتاق بازرگانی تهران واتاق بازرگانی ایران از ۵ اسفند برگزار خواهد شد که به مدت ۳ ماه ادامه دارد.

وی افزود: با توجه به اینکه تمام تشکل‌ها، اتاق‌های بازرگانی مشترک و اتاق‌های شهرستان در این نمایشگاه حضور دارند، تاکنون ۳۵ تشکل، ۱۰ اتاق مشترک و ۱۳ اتاق استانی برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند.

طلایی گفت: همچنین با هماهنگی معاونت امور بین الملل اتاق بازرگانی تهران، با سفارتخانه‌های مقیم در تهران و سفارتخانه‌های ایران در خارج از کشور هماهنگی‌های لازم صورت گرفته و به آنها اطلاع رسانی شده است که بر این اساس قرار است در طی برگزار این نمایشگاه، رویدادی تحت عنوان روزهای اختصاصی کشورهای مختلف برگزار شود.

طلایی گفت: انجام ملاقات‌های آنلاین تجاری در حاشیه روز کشورهای مختلف در این نمایشگاه نیز برنامه ریزی شده است.

وی اظهار کرد: با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های دانش بنیان تا سقف ۷۰ درصد تخفیف و با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی تهران، صنایع کوچک و متوسط نیز تا سقف ۷۰ درصد، از تخفیف برخوردار خواهند بود.

طلایی افزود: این نمایشگاه برای اولین بار در حال برگزاری است که امید می‌رود مورد حمایت همه اتاق‌ها و تشکل‌ها قرار گیرد.

 

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام  آپاراتلینکدینتلگرامتوییترفیسبوکیوتیوب

1399-11-28/13:20

منو اصلی