امکانات ویژه حضور در نمایشگاه مجازی

حضور در اولین نمایشگاه مجازی، علاوه بر اینکه امکان ملاقات‌های رو در رو با تجار و خریداران را فراهم می‌نماید، زمینه‌ساز رونمایی آنلاین محصول را نیز فراهم خواهد آورد.

به گزارش ستاد خبری اولین نمایشگاه مجازی ایران، اولین نمایشگاه مجازی ایران که قرار است از پنجم تا بیستم اسفندماه سال جاری برگزار شود، فرصتی را فراهم خواهد آورد تا تجار و فعالان اقتصادی بتوانند در یک بستر امن با دسترسی به جدیدترین امکانات موجود در فضای تعبیه شده، به معرفی محصولات و ارتقای ارتباطات مرتبط با کسب و کار خود بپردازند.

این نمایشگاه دارای ویژگی‌هایی است که مرور آنها می‌تواند فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار را با دسترسی‌های ایجاد شده در مسیر بهبود معرفی محصولات خود، آشنا نماید.

استفاده از سایت‌ های معتبر و جهانی تجارت الکترونیک، دو زبانه بودن نمایشگاه، انتخاب از بین ۱۰۰ گونه طرح گرافیکی متنوع برای غرفه هر شرکت کننده، معرفی جذاب محصولات و خدمات شرکت کنندگان با استفاده از روش‌های نو و چند رسانه‌ای صوتی، تصویری و رونمایی آنلاین محصول و نیز پخش مستقیم از محل کسب و کارها از جمله امکاناتی است که حضور در این نمایشگاه، در اختیار مشارکت کنندگان قرار می‌دهد.

همچنین شرکت‌کنندگان می‌توانند از اطلاعات دقیق تمامی بازدیدکنندگان از قبیل رشته فعالیت، علاقه مندی و مواردی از این دست، برای بازاریابی هدفمند بهره مند شوند.

ملاقات های تجاری رو در رو با استفاده از تماس تصویری نیز از دیگر امکانات این نمایشگاه بوده و در کنار آن، استفاده از فناوری واقعیت افزوده (VR) مشتری را قادر می سازد که تصاویر سه بعدی محصولات را در محل مورد نظر خود جایگذاری و مشاهده کند تا بتواند تصمیم بهتری برای خرید بگیرد.

همچنین در قالب تصاویر ۳۶۰ درجه، شرکت‌کنندگان می توانند امکان دیدن محصول را به طور واقعی و ملموس از همه زوایا برای بازدیدکنندگان فراهم کنند؛ ضمن اینکه سالن‌های کنفرانس مجازی برای نشست های تخصصی آنلاین در این نمایشگاه فراهم شده است؛ به نحوی که امکان بهره مندی از آخرین دستاوردهای پژوهشی و ارتباط موثر با مشتریان و بقیه شرکت کنندگان در این وبینارها فراهم خواهد شد.

1399-10-21/18:38
دسته بندی ها

منو اصلی