iran oman banner

اعلام حضور شرکت‌های مالزیایی در «همایش فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری ایران-امارات متحده عربی»

شرکت‌های مالزیایی برای حضور در «همایش فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری ایران-امارات متحده عربی» به منظور آشنایی با فرصت‌ها و ظرفیت‌های همکاری و دیدار با طرف‌های تجاری ایرانی، اعلام آمادگی کردند.
همزمان با اطلاع‌رسانی‌های انجام شده از مجموعه رویدادهای تجاری ایران و امارات، به شوراهای بازرگانی اعضاء اتاق بازرگانی دبی، شرکت‌های عربی منطقه به ویژه کشورهای عمان و قطر و اتاق‌های بازرگانی سایر کشورها، شرکت‌های مالزیایی نیز اعلام کردند برای حضور در این همایش و دیدار با طرف‌های تجاری ایران، آمادگی دارند.
بر اساس این گزارش «سازمان توسعه تجارت ایران» با اجرای «مرکز ایران در امارات متحده عربی»، اقدام به اعزام یک هیات تجاری به امارات متحده عربی و برگزاری «همایش فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری ایران-امارات متحده عربی» با حضور جناب آقای دکتر فاطمی امین، وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، جناب آقای مهندس پیمان پاک، معاون وزیر و رییس محترم سازمان توسعه تجارت، جناب آقای مهندس شافعی رییس محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در شهر دبی می‌کند.
علاوه بر حضور در این همایش، بازدید از نمایشگاه «اکسپو 2020 دبی»، حضور در «نمایشگاه مجازی ایران-امارات متحده عربی»، حضور در «باشگاه رهبران کسب‌وکار» و بازدید از «مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی»، از دیگر خدمات ارایه شده به هیات اعزامی ایران به امارات متحده عربی محسوب می‌شود.
تجار، صادرکنندگان، تولیدکنندگان و بازرگانان، صنایع، معادن و کشاورزی و دیگر علاقه‌مندان برای حضور همزمان در این رویداد‌ها و فرصت‌های تجاری میان ایران و امارات متحده عربی، حداکثر تا 6 بهمن‌ماه امکان ثبت‌نام دارند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت باشگاه رهبران کسب و کار (bizleadershub.com) مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌های ۸۸۱۷۵۸۰۹-۸۸۱۷۵۸۱۹ تماس بگیرید.

2022-01-19/16:46

منو اصلی