استقبال از رویدادهای آنلاین تجاری

استقبال از رویدادهای آنلاین تجاری

نمایشگاه مجازی ایران در راستای توسعه صادرات غیرنفتی با همکاری اتاق‌های بازرگانی اقدام به برگزاری رویدادهای تجاری به صورت آنلاین کرده است. این رویدادها از سوی صاحبان کسب و کار با استقبال خوبی روبرو شده است. دو رویداد «همایش مجازی فرصت‌های همکاری ایران و آفریقا» و «همایش روز اسپانیا» که در روزهای آینده برگزار خواهد شد، میزبان حدود ۵۰۰ فعال اقتصادی خواهد بود.

همایش مجازی فرصت‌های همکاری ایران و آفریقا

 

استقبال از رویدادهای آنلاین تجاری

 

بر اساس تقویم نمایشگاه مجازی ایران، همایش مجازی «بررسی فرصت های همکاری تجاری ایران با کشورهای آفریقایی سنگال، کنیا و مالی» روز سه شنبه ۲۵ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود. این همایش با حضور حسام الدین حلاج، معاون امور بین الملل اتاق بازرگانی تهران، دکتر دهشیری، سفیر ایران در سنگال، دکتر برمکی، سفیر ایران در کنیا، اقای طالشی صالحانی سفیر ایران در مالی و آقای خسروجردی رئیس شورای همکاری‌های اقتصادی ایران در آفریقا برگزار خواهد شد.

همایش روز اسپانیا

استقبال از رویدادهای آنلاین تجاری

همچنین همایش روز اسپانیا در روز چهارشنبه ۲۶ خرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.این همایش با حضور آقای محمد طاهری رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا، آقای قشقاوی سفیر ج.ا.ایران در اسپانیا، آقای استیز رایزن بازرگانی سفارت اسپانیا در تهران، آقای محمدرضا طلایی رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایرا ن و برگزار کننده نمایشگاه مجازی،پابلو لریا رئیس دپارتمان توسعه بازار آفریقا و خاورمیانه و علیرضا فرخزادی کارشناس امور تجاری ایران و اسپانیا برگزار خواهد شد.

برگزاری سمینارهای مجازی

البته نمایشگاه مجازی ایران امکانی را نیز برای شرکت کنندگان در این نمایشگاه فراهم آورده است که هر یک از شرکت ها می توانند در راستای فعالیت خود، رویدادهایی را به صورت مجازی برگزار کنند. این رویدادها که در قالب سمینار و به صورت آنلاین برگزار می شود، می تواند به منظور معرفی محصولات و خدمات یا به صورت دوره آموزشی و … باشد.

برگزاری و حضور در رویدادهای مجازی نمایشگاه مجازی ایران به صورت رایگان است.

برای اطلاع از زمان برگزاری وبینارها و سمینارهای مجازی نمایشگاه مجازی ایران می توانید به بخش «رویدادهای تجاری» در صفحه اصلی نمایشگاه مجازی ایران مراجعه کنید.

 

برای اطلاع از آخرین اخبار نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام  آپاراتلینکدینتلگرامتوییترفیسبوکیوتیوب

1400-03-24/17:20

منو اصلی